Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
13.11 klub WZ (LIPALI,OCEAN,SEBASTIAN PIEKAREK,CLoN)
Autor Wiadomość

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-11-01, 18:30   13.11 klub WZ (LIPALI,OCEAN,SEBASTIAN PIEKAREK,CLoN)

13.11.2006, Wrocław, klub WZ

Lipali
Ocean
Clon
Sebastian Piekarek
W przerwie między wykonawcami oraz po koncercie muzykę będzie prowadził Piotr Makak Szarłacki, który kilka lat temu występował w klubie 5 Nutek niemal co miesiąc.

Bilety: 10/13 zł, początek: godz. 19:00
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-11-01, 19:11   

Ja sie wybieram :)
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-02, 00:11   

wyjeb ocean i bedzie dobrze :D

trza lipe zobaczyc i hold oddac
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Rafik



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 232
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-02, 01:19   

Lipali trzeba zobaczyć :) Rzeczywiście Ocean nie w klimacie, pewnie większość ludzi zwieje do dom.
_________________
http://www.myspace.com/rafikspace
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-02, 02:51   

Mnie najbardziej cieszy Makak - może to nic takiego, ale gdyby nie on, może dziś słuchałbym nieco innej muzy : ) a jego 5-nutkowe wyczyny uważam wciąż za wzór do naśladowania. Z tym oceanem to też wolę góry.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2006-11-02, 13:43   

No błagam! Co jeden to gorszy marud!
A ja się własnie ciesze z takiego połaczenia, bo normalnie to pewnie lipali i ocean grali by tego samego dnia w róznych klubach i musiałabym wybierać. Co gorsza( oceaniczni chłopcy nie słuchajcie) wybrałabym pewnie lipali:) No i dorzucili mi do kompletu Piekarka na którego ostatnio nie poszłam(bo wolałam selfa:P ) i clon(swoją droga jak dalej będą grali z taką częstotliwością to będe ich widywać częściej niż własną rodzine:P ). No i WRESZCIE usłysze kunszt sztuki Makak'a, dla którego coponiektórzy tutaj składali by ofiary z ludzi gdyby zaszła taka potrzeba:)
Tak więc WIWAT koncert w WZ
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-11-02, 14:55   

..na oceanie bylam "miloion" razy :] i choc znam nawylot z checia znoof sie pobawie :]
..clon j.w tyle ze nie znam ich 3ch albumów ;)
..na lipie jescze nie bylam wiec tym bardziej tztreba nadrabiac:]
..makak - :D ..ahh te czasy młodości ;p
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-11-02, 18:23   

Co do czestotliwosci cLoN hmm, no cóż-tak bywa :lol: cieżko odmowić byloby Lipali i Oceanowi... zaprosil więc gramy :lol: hehe a zreszta tam przyjda ludzie nie na clon wiec fajnie sie pokazac nowej publice ,a wiem ze i taka bedzie! (nawet jesli to beda 4 osoby to warto :lol: ) :wink:

pozdro i przybywajcie:)!!!
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-03, 02:16   Re: 13.11 klub WZ (LIPALI,OCEAN,SEBASTIAN PIEKAREK,CLoN)

SIKORA napisał/a:
13.11.2006, Wrocław, klub WZ
Sebastian Piekarek


who the fuck is SEBASTIAN PIEKAREK ??
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-11-03, 02:41   

tez nie czaje :]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2006-11-03, 03:36   

Jakiś tekno żiżej może?
_________________
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-03, 11:55   

ja sie obawiam ze wiem... ale modle sie zeby to nie bylo to

ale na 99% to nie on. Hope so
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-03, 12:34   

To info można znaleźć na wrocku:

Sebastian Piekarek gitarzysta BRACI (wcześniej Kostka Yoriadisa i zespołu IRA) nagrywa płytę solową. Oprócz paru gości którzy się na niej pojawią w przygotowaniu całości materiału towarzyszyli: Krzysiek Patocki i Tomek Gołąb (obaj z BRACI). I to właśnie jest podstawowy skład koncertowy. Będzie on wspomagany przez drugiego gitarzystę Maćka Gładysza (HUMAN, Edyta Bartosiewicz...).

Choć to jest z koncertu 29 września, czy o niego chodzi i czy taki będzie skład to nie wiem.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2006-11-03, 14:53   

Ja mysle ze skład od zmierzchowego koncertu się nie zmieni w zakresie piekarka. Osobiscie braci, iry itp nie znosze, ale jak ma zagrac solowo to moze....
Nie zawsze odejście od zespołu i zagranie na własną reke oznacza coś gorszego czy podobnego.
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-03, 18:17   

kuźwa, 14-go o 7.30 mam kolokwium! lajf soł brutal ist... :( Moze sie zjawie :( na Lipe zawsze sie wybieram i nigdy nie docieram, wiec moze tym razem....

P.S. Z calym szacunkiem dla fanow Oceanu, ale jest to chyba JEDYNA polska kapela, o ktorej z calym przekonaniem moge powiedzieć, ze jest NIESTRAWNA. Nie mowie juz o ich przekonaniach(troszeczke gryzacych sie z moimi), nie mowie o oblesnym wokaliscie, ktory powinien spiewac zza kurtynki, zeby ludzi nie straszyc. Mowie o dupnej muzyczce, o robionej pod publiczke CHALE, o strasznych tekstach (och te KARTY NA STOLE) i o zachowaniu scenicznym wyzej wymienionych. Podkreslam jednak, ze jest to moja subiektywna opinia. A tego calego Piekarka nie znam, ale mam nadzieje ze to nie jest cos w stylu Piasek Piaseczny i przyjaciele...
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2006-11-04, 02:33   

Yaga napisał/a:

P.S. Z calym szacunkiem dla fanow Oceanu, ale jest to chyba JEDYNA polska kapela, o ktorej z calym przekonaniem moge powiedzieć, ze jest NIESTRAWNA.


Ja jeszcze Ich Troje nie lubię.
_________________
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-04, 13:06   

'Kapel', powiedzialam :P
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2006-11-05, 15:35   

A bileta w przedsprzedazy to mam nadzieje w empiku znajde, bo gdzie indziej to tak średnio mi się chce iść
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-11-07, 16:37   

...przedsprzedazowe tikety to tylko chyba w WZ bede:)!!


ps. tu jest info o zespolach jakby ktos nie wiedzial kto to ten piekarek :lol:

CLoN, Sebastian Piekarek, Lipali oraz Ocean wystąpią 13 listopada w klubie WZ (Wrocław). Cały wieczór, oraz zapowiadaną po koncercie rockotekę poprowadzi znany z Antyradia Pan „Makakofonia baby have fun”, czyli Piotr „Makak” Szarłacki. Zapowiada się wieczór pełen wraże? z rockowym akompaniamentem!

Wrocławski CLoN powstał w 2002 roku na bazie formacji Grey Land. Przez szereg lat kształtował się skład zespołu, który w 2005 roku ostatecznie ustabilizował w następujący sposób: Sikora (gitara), Mooti (bass), Koni (perkusja), Damiano (gitara) oraz Mayki (wokal). W tej grupie nagrali kilka utworów demo oraz trafili na składankę MEDIAgeneracji. Więcej o zespole znajdziecie TUTAJ oraz TUTAJ .

Sebastian Piekarek to gitarzysta, który niedawno z powodzeniem wystartował ze swoim solowym projektem. Wcześniej mieliśmy go okazję usłyszeć w zespołach: Ira, Kasia Kowalska, Wojtek Pilichowski, czy Bracia (gdzie ciągle się udziela). Wraz z nim na koncertach pojawiają się: Krzysiek „Paton” Potocki (perkusja), Tomek „Frampol” Gołąb (bass), Maciek Gładysz (gitara).

Kolejną formacją, która zjawi się na koncercie 13 listopada będzie trójmiejskie Lipali. Zespół firmowany ksywą Lipy (nieustannie kojarzonego z nieistniejącym już zespołem Illusion oraz krótką przygodą w Acid Drinkers) rozpoczyna właśnie trasę koncertową, nazywaną „Lipali Runner Tour 2006”. W skład formacji wchodzą: Tomasz „Lipa” Lipnicki, Adrian „Qlos” Kulik oraz ?ukasz Jeleniewski.

Headlinerem poniedziałkowego wieczoru będzie wrocławski Ocean. Zespół, podobnie jak Lipali, rozpoczyna tym występem swoją trasę koncertową, jednak to będzie jedyne wspólne spotkanie w ramach obu tras. Maciek Wasio, Bartek Kapło?ski, Przemek Dąbrowski i Andrzej „Gienia” Markowski promują aktualnie swoje trzecie pełnometrażowe wydawnictwo CD zatytułowane „Niecierpliwy dostaje mniej”.
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2006-11-07, 17:40   

Co zrobic by ludzie nie kupowali taniej tylko drozej bilety na twój koncert? sprzedawaj je w klubie umc-umc, do ktorego się chodzi TYLKO na koncerty, grrrrrr
Aj, sie wykosztuje w takim razie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku