Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nurth
Autor Wiadomość

Jonson



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 9
Skąd: Dobroszyce
 
  Wysłany: 2008-03-22, 19:23   Nurth

www.myspace.com/nurth1

Zapraszam do zapoznania się z materiałem mojej kapeli ! :) bardzo mile widziane komentarze :-)
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2008-03-23, 00:12   

?rednio mi wokal podchodzi, mógłby być mocniejszy tj. miejscami z chrypką itede.
I stopa dziwnie brzmi, jakoś tak plaskato siada, bardziej tłusty sound sobie zróbcie.
Scratche kompletnie w mojej opinii zbędne (nie dlatego, że nie lubię - wprost przeciwnie, ale to takie troszkę na siłę). W Nothing ten początek jest mało zrozumiały, tak bywa jak ktoś, kto nie ma idealnego akcentu chce śpiewać po angielsku :P .
Macie coś po polsku?
Ale podsumowując jest bardzo pozytywnie!
_________________
 
 

Jonson



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 9
Skąd: Dobroszyce
 
Wysłany: 2008-03-23, 00:42   

Dzięki za opinie ! :) jest to nasze pierwsze demo, w ogóle perkusja plastikowo brzmi :-P ale no tak nam wyszło to demo :) następne na pewno będzie tłuste :) Niestety nie mamy nic po Polsku :-( Jak coś to zapraszam na koncert 28 (piątek) do wagonu, wtedy byś sobie lepiej obadał :mrgreen:
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2008-03-23, 11:02   

Chętnie bym przyszedł, ale z samego rana w piątek jadę do Warszawy na Down. Może jakiś kolejny - jak najbardziej :) .
_________________
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-12-08, 17:39   

no więc, po selfiku, stwierdzam że niezła kapelka i niezłe granie, mi odpowiada, podchodzi pod guano apes, wokal mógłby być bardziej zróżnicowany, bo jest troche monotonny i numery wydają się przez to być do siebie podobne, nie wiem, może troche darcia? :D grołlu :D ? pisków ? :D jestem pewna że z czasem, im wokalistka poczuje się pewniejsza na scenie, będzie ciekawiej :)
życzę powodzenia, bo zapowiada się ciekawie! :mrgreen:
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2009-03-27, 13:58   

bardzo przyjemnie że gracie dzisiaj przed NoNe ;) gratuluję!
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2009-03-28, 16:53   

A ja sie szczerze przyznam, ze mi sie nie podobalo. Spiewanie nie polega na wyjsciu na scene i bezustannym owczym meczeniu. To brzmi po prostu nienaturalnie. Wokal zdecydowanie potrzebuje zroznicowania, zmian tonacji, urozmaicen. W zasadzie nie wiadomo bylo kiedy konczyl sie jeden, a zaczynal drugi utwor. Zreszta, zeby spiewac w takiej tonacji, to trzeba miec glos jak dzwon i niestety nieszczesnego dziewczecia praktycznie w ogole slychac nie bylo. Docieraly do mnie jedynie pojedyncze slowa, pomimo, ze siedzialam przy 1. stoliku od sceny. Nie chce was martwic, ale chyba musicie sie przestroic bo zdecydowanie gracie za nisko. To nie wokalistka ma sie dostosowac do warunkow, tylko warunki do wokalistki.

Tak wiec w kategorii 'Interpretacja Utrowu', wystawiam wam marne 3.0.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Jonson



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 9
Skąd: Dobroszyce
 
Wysłany: 2009-03-28, 17:22   

Bo my jesteśmy zespołem dla ludzi, którzy się nie znają ;-)
 
 

antonio


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2
Wysłany: 2009-03-28, 20:47   

A mi i Demolce z NoNe Nurth bardzo sie podobał:) Dobra kapela. Co do wokalistki to ma fajna barwe a sam wokal był po prostu troche za cicho. Ale kapela jak najbardziej fajna.
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2009-03-28, 21:04   

Jonson napisał/a:
Bo my jesteśmy zespołem dla ludzi, którzy się nie znają ;-)


Oczywiscie zrobicie co chcecie. Ale zwroccie uwage, ze 3 osoby o calkowicie roznych gustach muzycznych zwrocily Wam uwage na te sama rzecz. Daje do myslenia, co? Na dodatek, zakladajac ten watek, chyba miales na celu poznanie opinii innych ludzi. Tutaj w duzej wiekszosci udzielaja sie muzycy, mozecie nie sluchac rad bardziej doswiadczonych kolegow i robic swoje, albo probowac sie rozwijac poprzez sluchanie (konstruktywnej) krytyki. Jak znam zycie, nie zrobicie z tym nic, w pelni przekoani o wlasnym geniuszu i skonczycie tak jak 99% wszystkich wroclawskicg kapel, czyli - w garazu do usranej smierci. A ja naprawde dobrze wam zycze. I absolutnie nie mam na celu obrazania was, czy cos w tym guscie.

Pozdrawiam serdecznie. I wiecej pokory zycze, bo jest to najwieksza z wszystkich cnot.

Antonio - ci sami naglosnieniowcy obslugiwali wszystkie kapele. Jakos pan w kolarskich rekawiczkach i Lotnik byli slyszalni idealnie. Zreszta, to nie byl pierwszy koncert Nurth, na ktorym bylam i ciagle objawia sie ten sam problem.Ciekawe! Zastanawiajace! Czyz nie?
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Jonson



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 9
Skąd: Dobroszyce
 
Wysłany: 2009-03-28, 22:07   

Yaga... Wyobraź sobie, że znam swój zespół i znam też jego słabe strony :-) i ja w żadnym stopniu nie chciałem zignorować twojej opinii, ale przecież wiadomo, że nagle nie zrobimy 10 numerów które są zupełnie różne od siebie pod kontem wokalu gdyż nie działamy tak szybko i pewnie ten problem będzie się jeszcze pojawiał u nas przez jakiś czas. Ale gwarantuje, że w końcu zniknie bo nie zamierzamy skończyć jak 99% wszystkich wrocławskich kapel ;-)

P.S Yaga nie możesz porównywać głośności wokalu lotnika i Chupy z Małą gdyż, jak by Ci to powiedzieć oni trochę inaczej od niej śpiewają :roll:
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2009-03-28, 22:37   

To ja cie zparaszam serdecznie na jakikolwiek koncert Hetane, zebys sobie posluchal wokalu Magdy. Nawet kiedy szepcze, jestes w stanie zrozumiec doslownie kazde slowo tekstu.
A poza tym, dlaczego mam nie porownywac Chupy z Mala? Moze nie moge porownywac jej z Lotnikiem, ktory nie spiewa, lecz krzyczy. Ale Fan Rekawiczek tez ma wiele melodyjnych motywow. Plec tutaj nie ma nic do rzeczy. Do rzeczy ma tu natomiast sposob spiewania i o to wlasnie do was apeluje. Zebyscie ten swoj sposob dopracowali :P Ok, koniec tematu :) Przynajmniej dla mnie.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2009-03-29, 13:27   

Yaga ja pamiętam z poprzedniego koncertu że "dziewcze" z Nurth miało głos jak dzwon - może wtedy była lepiej nagłośniona (w piątek mnie nie było) i że śpiewała ogólnie dobrze. Być może trochę niewyraźnie - nie pamiętam.

Nie każdy zespół musi od razu mieć Satrianiego w składzie, wystąpić po 2 latach na na "Hanterfest" i zrobić wywiad u Jakuba Wojewódzkiego - każdy się stara najlepiej, im przypada w zaszczycie granie supportu kiedy cały klub siedzi, większość osób czeka na coś mocniejszego i tylko się wsłuchuje myśląc co by tu poprawić.

Z poprzedniego koncertu Nurth pamiętam pozytywne zaskoczenie, przyzwoity poziom muzyczny, początek bardzo mi się podobał ale pod koniec koncertu już byłem lekko znużony (ale to dotyczy większości koncertów gdzie nie znam utworów). Trzymajcie się mocno rury wydechowej coco dżabo i do przodu. Proponuję wziąć Yagę do duetu, ona Was przestroi, zaaranżuje i dośpiewa co trzeba : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2009-03-29, 21:25   

Ironia zdecydowanie niepotrzebna. Wyrazilam tylko swoja opinie. A moim zdaniem wlasnie 'coco jumbo i do przodu' polega na samodoskonaleniu sie a nie trwaniu w martwym punkcie i wierze we wlasny geniusz. A tak niestety jest w wiekszosci przypadkow. Zreszta, nie uwazam sie za zadnego ekspreta instrumentalnego, nigdy sie nie uwazalam i uwazac nie bede. Ale, kurde, slysze. Jeszcze.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2009-03-29, 21:27   

...mi się nurth podobał...było troche monotoni itp i prawdą jest że nie przepadam za kobiecymi wokalami(pani z straight line stitch i anna jopek jest wyjątkiem:)to jednak jak na tak mały staż to myślę że git zagrali i życzę powodzenia..(widać że kumacie po co gracie!

headup i none nie słuchałem więc nie wiem jak wyszło:)

pozdro
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2009-04-01, 10:53   

no i mamy dyskusję!!! wow!!! :D
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2009-04-03, 00:48   

Niesamowite, prawda. Oprawię w ramkę i sprzedam na Allegro.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2009-04-06, 19:13   

Też masz własny stragan na Allegro :D ?
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Jonson



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 9
Skąd: Dobroszyce
 
Wysłany: 2009-07-02, 02:01   

Szukamy basisty, wszelkie informacje pod gg: 5559101 :-)
 
 

Avari



Dołączyła: 14 Cze 2009
Posty: 7
 
Wysłany: 2009-07-02, 16:40   

Z utworów na myspace wywnioskować mogę ,że wokalistka ma całkiem ciekawą barwę głosu. Ale wiadomo...każdy ma swój gust.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku