Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Miasto po wakacjach, czyli...
Autor Wiadomość

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2007-09-04, 10:57   Miasto po wakacjach, czyli...

Regułą we Wrocławiu są jakieś remonty, dziury na drogach, utrudnienia w ruchu. Zwykle przeróżne czynności naprawcze wykonywane są w wakacje, kiedy to ludzi mniej, bo sobie gdzieś jadą. Drogowcy w tym roku, moim skromnym zdaniem, przeszli samych siebie. Na parę dni przed ko?cem wakacji zaczęło się kilka poważnych remontów (m.in. ul. Legnicka), przez co (mimo, że Wrocław jest zasadniczo zakorkowany) korki zaczynają robić się tam nawet, gdzie ich zwykle nie było. Do tego doszedł jeszcze fakt, że przy nikłym poinformowaniu społecze?stwa, MPK wielu tramwajom zmieniło trasy (byłem świadkiem sytuacji, jak ludzie kompletnie zgłupieli, gdy 22 skręcając z Podwala w Legnicką zatrzymało się przy takim improwizowanym przystanku, ludzie przez dłuższy moment nie wiedzieli jak się stamtąd wydostać :D ), nie zamieszczając na przystankach nowych rozkładów, również byłem świadkiem konfuzji, kiedy motorniczy wszedł do wagonu mówiąc ludziom 'koniec jazdy' :D .
Podsumowując chciałbym stwierdzić, że jak tu żyję długo, tak takiego chaosu komunikacyjnego jeszcze nie widziałem :shock:
_________________
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-09-04, 11:19   

dokładnie. wczoraj jechałem z d0ti 22jką ponad godzine z PKSu a normalnie jezdze 15min! [sic!] riszać mi sie z domu przez to nie chce.
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

david_insult



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 204
Wysłany: 2007-09-05, 23:15   

wyluzujcie do 2012 "sko?czą", jeszcze tylko 5 lat i będzie spoko :D ... jedyne wyjście to rowerek - zdrowiej, szybciej, taniej ... rower power :D
_________________
our existence is an insult to god
www.insult.pl
www.myspace.com/insultbandpl
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-09-06, 01:04   

mam nadzieje ,ze ne obudzę się któregoś... brzydkiego ;P dnia i ne zobaczę jak wesoła drużyna roboli zacznie ryć moje spokojne i bez remontowe osiedle w każdym miejscu... Już wystarczy ,ze teraz przy okazji ocieplania bloków zaczęli malować je na różowo... T_T
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-09-06, 02:40   

a fe... ne przypominaj mi nawet ;] te bloki są ohydne ;] muszę zainwestować w roletę ;]

aaa remonty ..w sumie utrudniają komunikacje..strasznie..ale pomyślcie co by było gdyby ich w ogóle nie robili ;p to dopiero było by złooo!
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-09-06, 15:26   

az sie boje co zobacze za miesiac :)
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2007-09-06, 18:31   

O.K.
dzisiaj totalna padaczka na Kazimierza Wielkiego, Krupniczej, Sądowej, Pl. Legionów, Grodzkiej i Nowym ?wiecie. Rozmawiałem z ojcem, który robi transport medyczny i jeździ w różne miejsca we Wrocławiu, mówił, że tragedia na Pl. Wróblewskiego, w okolicach Dworca Głównego, Pułaskiego. I tak sobie powiedzieliśmy, że jak wrócą studenci, to miasto po prostu się zatrzyma :D
_________________
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-09-06, 18:35   

Kapral napisał/a:
I tak sobie powiedzieliśmy, że jak wrócą studenci, to miasto po prostu się zatrzyma :D

to całkiem prawdopodobne ;/
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku