Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
odpicuj mi wiosło
Autor Wiadomość

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-27, 01:07   odpicuj mi wiosło

witam,
mam nadzieję ze w dobrym miejscu postawiłem topic.
wiecie komu i gdzie mogle zlecić przemalowanie gitary i walnięcie jakies grafy na podstrunnicy?
pozdrawiam!
_________________

 
 

Dale Cooper
PlektrON



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 229
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-27, 17:45   

wydaje mi sie ze pomalowanie dechy to nie jest taka prosta sprawa... najpierw trzeba to wszystko wyczyscic, pozniej nalozyc dobra farbe i kilkanascie warstw lakieru...
_________________
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-27, 17:51   

chcesz malowac podstrunnice?? :/ przemysl to ziąą to bedzie czuc pod łapą!!

kamecki Ci wioło przemluje ale ile to trwa i kosztuje to nie mam pojecia
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-27, 17:56   

nie chodzi mi o malowanie podstrunnicy, tylko o wygrawerowanie na niej jakiegoś sumbolu i zalanie go masą. cos takiego ma mick thompson se slipnkota.
Gralem na gitarce B.C rich z takim czyms i nic nie czuc pod palcami.
_________________

 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-27, 18:47   

tylko pamietaj ze to ze bedziesz miał napis jak nick thompson nie znaczy ze bedziesz takim samym jebaką;] mysle ze za cene takiego vizualnego bajeru ja bym wolał [ewentualnie dołozyc troche] i kupic nową przstawke, dodatkowy footswitch czy tez wreszcie jakas pake;]
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

Dale Cooper
PlektrON



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 229
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-27, 22:28   

popieram w 100 percentach wypowiedz poprzednika :)
_________________
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-28, 12:21   

nowe inkrustacje na gitach to wydatek rzedu 100-500zl w zaleznosci od uzytego materialu i skomplikowania wzoru... nie wiem na czym grasz , ale zastanow sie czy warto do Twojej gitary tyle dokladac na bajer ktory jedynie wizualnie poprawia wioslo, i czy w przyszlosci uda Ci sie sprzedac gitarke ktora jest tak odpicowana. Juz nie wspomne o tym ze napewno nie odzyskasz kasy ktora do niej dolozyles

pozdro
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-28, 13:13   

co do napisu, nie robie tego po to żeby moje umiejętnosci się poprawily w jakikolwiek sposób ;] narazie pytam z ciekawości.
@ Dzix-własnie planuje zakup przystawki pod gryf i jakiegoś multi.

Poozdro
_________________

 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-05-18, 01:29   

witam!
mam takie pytanie, jak sprawdzaja sie takie wynalazki http://allegro.pl/item194...ike_preamp.html
_________________

 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2007-05-18, 13:16   

wedlug mnie jest mase sciemy w tym co koles pisze - takich chwytow marketingowych.
ale po koleji

podbicie o 5db ... no coz ... to tak ni wpizde ni w oko - sygnal jest mocniejszy od pasywnych ale slabszy od aktywnych ( o ile mnie nie myli pamiec to wiecj db jest roznicy - przynajmniej w basach )
kolejna sciema o dlugich kablach - wiadomo - jakis wplyw to ma - ale jesli gra sie na kablu do 9-11m dobrej jakosci ( kierunkowy !!! ) to nie trzeba takich wynalazkow - inna historia ze aktywne wiosla z powodu sygnalu mocniejszego nie traca tak na dynamice i wogole jak pasywniaki z powodu kabla kiepskiej jakosci.

Nikt sie powinien wypowiedzec on zna sie na tym lepiej.

Ale wracajac do sciemy ... o ile z tego wyzej jestem w stanie sie wycofac to z tego co koles napisal o lampie to wogole padlem.
Lampy dzialaja tak a nie inaczej bo maja dosc duza pojemnisc ( w sensie pojemnosci elektrycznej ), dzialaja na wysokim napieciu - wyzszym jak 9v! - wogole nikt nigdy nie stosowal lamp w prempie on board - to jawna sciema z tym podobienstwem.

co do brzmienia - wedlug mnie troche podbilo gory - momentami piaskiem, slychac ze koles cos podbarwial brzmienie na kompie :)

ale reasumujac - ma to taka zalete ze zawsze mozesz wyciagnac - 60 zl to nie tak mega duzo - mozesz zaryzykowac - tylko pamietaj ze lepiej do tego typu wynalazkow byc sceptycznym - wtedy mocna conajwyzej sie milo zaskoczyc :)
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-05-19, 01:45   

spotkałem sie dzisiaj z kumplem który ma takie coś w swojej gitarce. powiem tak... jak nie ma sie kasy na EMG to taki preamp to chyba jedyne rozsądne rozwiązanie.
tylko ja chce mieć opcje wyłączania preampu, wiec musze zaopatrzyc sie w pot.Push-Pull wie ktoś gdzie takie coś moge dostać?
_________________

 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2007-05-19, 11:30   

w kazdym sklepie muzycznym
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-06-26, 13:17   

ok nastała da chwila, pull-push mam już w domy czerna skrzyneczka (preamp) jest w drodze. jednak moja przygoda z lutownicą to jeden homemade przester który źle polutowalem i nie działał jak powinien.
wiec czy znalazłby się śmiałek który wymienilby mi potencjometr i zamontował ten pierdilniczek za symboliczną cene ( w Polskich Nowych Złotych lub w Browarze)?
sam boje sie ze coś źle przylutuje i elektronike szkag trafi.
Dzieki i Pozdrawiam ;]

p.s dojade z gitarą w razie czego.
_________________

 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-06-28, 14:13   

dobra jak sie mawia raz kozie śmierć. zrobilem to sam. zaskoczyłem samego siebie bo gitara działa... ba nawet słychać poprawe. lekka ale zawsze poprawe ;]
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku