Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
XV Finał WOŚP - 14 stycznia 2007 -Koncerty Wrocław
Autor Wiadomość

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-01-04, 19:59   

no no !! Ty nie bądż taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie ;p
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2007-01-05, 21:18   

...a mialo byc tak pieknie!!!!

koncert odwolany

tzn.przeniesiony do EXODUSA...
...CLoN rezygnuje i prawdopodobnie pierwszy koncert w nowym skladzie zagra w lutym w klubie madness

pozdro dla Jurka Owsiaka
:lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-01-05, 21:50   

a co w takim razie z HOA i FU ?
bu :/ a mialo byc taak fajnie , bu
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-01-05, 22:07   

A nie mówiłem, że Fate Unknown dostał globalnego bana od Zaświatów na teren Wrocław : )

Edit: mowa tylko o Clon/Headup więc nie wiem ostatecznie kto gra ale wiemy już gdzie a w Exodusie to najmniejsza scena pod sło?cem : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-01-06, 18:23   

gezz ten rok zaczyna sie wyjątkowo beznadziejnie... :/

a juz sie cieszyłam ,ze pierwszy raz na koncert FU sie wybiore >_<
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Dale Cooper
PlektrON



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 229
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-01-07, 14:59   

HoA rowniez rezygnuje.

Z powodu machinacji organizator(ów)ki? bleee
_________________
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-01-07, 15:37   

A możecie napisać coś więcej? Bardzo mi się nie podoba takie traktowanie zespołów, zamiany, kombinacje i wszystko pod przykrywką orkiestry - co to wogóle za organizacja? Zespoły same nie wiedzą, że grają. Z chęcią napiszę o tym koncercie newsa na wrocku...

Napiszcie do mnie na priv.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-01-09, 00:58   

a ktos idzie do łykendu w sb ?
bo ja bym się wybrała, ale nie mam z kim :/
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

buchaj


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 137
Wysłany: 2007-01-09, 21:16   

Nikt z organizatorów nie dzwonił. Graliśmy raz koncert w Exodusie... tzn. nasz pierwszy. Ten klub nie nadaje się do takich przedsięwzięć. Nikt nas o niczym nie poinformował. Niestety nie zagramy dla Was choć byśmy chcieli;-/
_________________
;-)
 
 

Dale Cooper
PlektrON



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 229
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-01-09, 23:03   

Michal to nie bylo dokladnie tak ;-)

Jars zaraz wysle Ci PMa.
_________________
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
 
 

buchaj


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 137
Wysłany: 2007-01-09, 23:23   

To sorry za wprowadzanie ludzi w błąd. Gadałem z Yarem parę dni temu... ale never mind.
_________________
;-)
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-01-10, 00:26   

co do WO?P'u jutro jest koncert Huntera w WZ. o 19 idzie ktoś? wstęp od 7zł dasz wiecej do puchy to git.
_________________

 
 

buchaj


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 137
Wysłany: 2007-01-10, 12:38   

To ten zespół jeszcze istnieje ;->
_________________
;-)
 
 

Kura


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 10
Wysłany: 2007-01-10, 13:27   

Hehe no faktycznie po hunter fest to troszkę stracili popularność:P ale chyba zahaczę dziś o WZ:)
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2007-01-10, 23:25   

a co zrobili na hunterfest?
 
 

Kura


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 10
Wysłany: 2007-01-11, 00:59   

Chodzi o sprawy organizacyjne wiele osób zwróciło bilety bo nie zagrały zapowiadane zespoły np.: opeth czy children of bodom i głównie o to się full ludzi wkurzyło a że byli organizatorami to im sie dostało... Byłem teraz w WZ i musze przyznać że koncert był średni. Moim zdaniem z hunterem różnie bywa czasem maja dobre koncerty a czasem po prostu średnie :P
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2007-01-11, 01:11   

Kumpel mi kiedyś powiedział, że grali razem z Behemotem i na występ pożyczyli sobie od nich te nagolenniki z kolcami, na które ponabijali banany. W czasie koncertu rzucali tymi bananami w publikę.
_________________
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-01-14, 14:36   

Koncert w ?ykendzie.

W sumie wreszcie coś fajnego - kapel które słyszałem dawno albo których nie znam.

Pierwsze 2 mnie ominęły - z ranka do klubów nie chodzę.

IMP - nie no panowie, to nie jest zespół, który grał w String Core Family a wiosną 2003 'pokonał' Corrode w finale przeglądu w Rockerze. Jeszcze niedawno w Madnesie zagrali porządny, mocny set. A tutaj mail do wrocka żeby usunąć stare mp3, DJ w składzie i... na koncercie prawie same nowe kawałki, ktore przypominają mi ....hmmm.. Linkin Park. Gdzie ta ekspresja wokalisty, który niemal zawału na scenie dostawał, gdzie mocne core'owy riffy? Elektronika, scratche, efekty wokalu jak najbardziej w porządku, ale ja chcę stare kawałki! Całość brzmiała przyzwoicie, nowy basista (brzmienie nieco w stylu Kornowym), bujało, dzieciaki skakały, można tego posłuchać, ale droga którą wybrał zespół mi nieodpowiada. Być może sam koncert był lajtowy (inne kapele - ska/punk) ale życzę IMPowi więcej czadu, mniej smęcenia. I nawet kawałek HH jest in plus - czemu nie - ale nie taki przeciętny...

Złodzieje Głów - no wreszcie jakieś porządne ska w mieście, sporo energii, punki na scenie włączyły łokcie, dublowanie wokalu (pan + pani) nienajgorsze, niezła perkusja (wreszcie dynamicznie - ile można smęcić w ska, to jest wesoła muza). Zespół nie powalił, ale z puzonem, saksofonem i równym poziomem zaskarbił sobie moją przychylność człowieka który do odtwarzacza mp3 nie wgrałby kawałków w stylu ska : )

Bajzel - no jak dla mnie to rewelacja. Niekoniecznie muzyczna, ale wreszcie coś świeżego. Wprawdzie po którymś kawałku miałem wrażenie, że Bajzel (1 osoba) gra w kółko to samo - wszystko oprócz gitarki i wokalu leci z automatu. Pora była raczej późna, ale tłumy stały i.. się bawiły przy człowieku-orkiestrze : ) Fajne patenty, trochę hałasu, pasujący do wszystkiecgo nieco chaotyczny wokal no i mnóstwo ekspresji. Przy tym człowieku IMP po rostu wymięka, mimo że lubię core.

Teraz sam nie wiem, czy iść na urodziny Madnessu na IMP... Musi się w mieście pojawić porządny zespół core'owy bo mi mało : ) Pozostałym gratuluję!
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-01-14, 20:28   

..ja się również ofc spóźniłam.... coz imp znałam dawno..i mi się wtedy podobał bardziej (mimo iz i tak najmniej z całego scf) teraz takie to strasznie łagogde..tylko dwa ost songi takie oki jak 4me

złodzieji głów wspominam z czaasów koncertu w samym życiu - ta sama emergia co przed laty :]

Pan Bajzel - ciekawe to było, takie milutkie do tancowania w sam raz:]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-01-15, 17:38   

Ups, ekipa IMP natknęła się na posta - ale to dobrze, znaczy że forum działa. Chyba, że to Sikora doniósł :>

Dostałem oficjalne info że to jednak wypadek przy pracy i IMP szykuje się do nagrania materiału (jak będzie dobrze wpleciona elektronika jak na koncercie to bardzo dobrze) stąd zniknięcie mp3jek, a w Madnessie mają pokazać na co ich naprawdę stać.

Dajcie czadu, bo potraficie : ) Pozdrawiam!
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku