Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for ./cache/board_config.php in /home/hendryko/www/wrock.pl/forum/includes/functions.php on line 2232

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hendryko/www/wrock.pl/forum/includes/functions.php:2232) in /home/hendryko/www/wrock.pl/forum/includes/sessions.php on line 560

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hendryko/www/wrock.pl/forum/includes/functions.php:2232) in /home/hendryko/www/wrock.pl/forum/includes/sessions.php on line 561
Do chrzanu!, wROCK koncerty, zespoły, Wrocław - forum
Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Do chrzanu!
Autor Wiadomość

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-09-10, 01:51   

Pozwolę sobie przytoczyć dzisiejszą rozmowę z moim kumplem (po tzw. grillu integracyjnym):
-Ale badziewne krzaczory!!
-Mam takie w ogródku przed domem, są zajebiste.
-taaa... trochę listków i kolce
-no właśnie kolce są najlepsze... taki debil jak ty nie będzie chciał w nie skoczyć
-<wzrok pełen pogardy>
-Wojtas...Wojtas NIE!!!

to była jedna z chwil w których przychodzi mi na myśl jedno zdanie... "oooo ku*** co ja zrobiłem"
na szczęście zako?czyło się to podarciem koszulki i małymi szramami na plecach.

jaki z tego morał z tej lekcji?
nie skaczcie w krzaczory z kolcami bez przygotowania.


UWAGA!!!
Ta akcja była wykonywana przez profesjonalnych kaskaderów lub/i totalnych idiotów! Dla własnego bezpiecze?stwa nie próbujcie tego naśladować
_________________

 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2006-09-10, 14:24   

Normalnie kolejna wersja "ja jestem sprite a ty pragnienie"
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-10-07, 03:39   

Doba powinna trwac 48 godzin T_T
Bo sie quwa ne wyrabiam T_T
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-10-11, 14:36   

Zjeb... beznadziejny miesiac...
T_T
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-10-11, 14:41   

ee nie jest zle :] a ile imprez fajnych ajj :] i nawet sie jakos o dziwo cieplo zrobilo w miare :]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-19, 01:51   

mam coś z głową... potrzebuje wizyty u psychloga. genialna zabawa na długie październikowe woerczory i poranki. gra w pokera kto przegra wykonuje kare.... miałem kare pt. tequilla. wypijam tequille sól wciągam nosem a cytrynke wciskam w oko. sam się sobie dziwie że sie na to zgodzilem.

UWAGA!!!
Ta akcja była wykonywana przez profesjonalnych kaskaderów lub/i totalnych idiotów! Dla własnego bezpiecze?stwa nie próbujcie tego naśladować...


naprawde nie próbujcie.... wiecie jak po tym oko piecze??
_________________

 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-03, 18:31   

Wracajac z zajec, wstapilam do sklepu spozywczego(samu). Wsrod polek wpadlam na zula, kolo ktorego lazil wstretny, zapchlopny, smierdzacy, brudny kundel. Nieszczesny pies mial chyba skaleczona lapke, ktora zul(w zasadzie koles wygladal normalnie, tylko strasznie jechalo od niego woda...) skrzetnie zabandazowal...gumowa rekawiczka...moze kondomem, nie wnikam... Tak wiec, kiedy ow przesliczny piesek padl mi do stop i zaczal sie z wielkim zawzieciem drapac wyzej wymienionym cylindrycznym kawałkiem gumy, zebralo mi sie na, za przeproszeniem, bełta. Normalna koleja rzeczy POPROSILAM zula, zeby wyprowadzil psa (przy okazji pokazalam mu zakaz wiszacy na drzwiach). Zul sie spienil, rzucil na mnie, nazwal mnie 'rudą kurwą', powiedzial cos na temat mojej matki, na koncu skwitowal, ze 'rude fałszywe jest' i zebym 'uwazala i ogladala sie za siebie, bo mnie zabije przy najblizszej okazji'...

tak wiec, jesli w najblizszym czasie zgine/zagine/cos innego mi sie stanie, chce abyscie zeznali, ze zrobil to zul wespół z zapchlonym psem w kondomie...
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2006-11-04, 02:26   

Znaczy ten pies był w kondomie?
_________________
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-04, 13:07   

no na lapie mial kondom! :D
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-04, 13:41   

...ładnie ja mam osiedlowego żula, jest całkiem spoko. zawsze opowiada smutną historię jak byl na wojnie i odstrzelili mu palce. faktycznie nie ma 2.
z menelami miałem raz chorą sytuację. jakiś nawalony typ chciał 2 zl na "zupe", powiedziałem że nia mam to butelką chciał mnie uderzyć... głupiec :twisted:
_________________

 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-11-07, 02:32   

Wnioski po imprezie ktora organizowałam ze znajomymi (i ne tylko...)
Jak cos robisz z innymi licz tylko na siebie.
Jak chcesz zeby cos bylo zrobione a szczegolnie pozadnie to musisz to zrobic samemu albo stac nad osoba co ma to zrobil i kopać w tyłek pilnujac zeby sie zrobilo...
Imprezy masowe za organizowanie których biorą sie nowe ne wyszkolone osoby zaczyna robić sie na coanjmniej 3 miesiące wczesniej a ne miesiąc...
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-07, 14:43   

Takie hobbystyczne inicjatywy siadają bo nie ma presji, ludzie się opierdzielają bo najwyżej mogą dostać ochrzan, można w każdej chwili zrezygnować, zrobić po swojemu. Normalnie w pracy jest umowa, przełożeni - jak zawalisz to do widzenia. Innym czynnikiem jest kasa - ludzie są w stanie coś zrobić żeby nie zapłacić kary (co też może wynikać z umowy). Nie wiem co organizowałaś - jeśli to konwent, czyli coś poważnego - warto podpisywać umowy (koleże?skie, wpłacać kaucje itp, nieważne jak dobrzy są to znajomi). Wiem po sobie przy wynajmowaniu salki - z 2 razy płaciłem za kogoś ratę bo sobie zrezygnował z grania i zniknął - mi tam kasa wisi bo umiem sobie zarobić ale człowiek już dla mnie nie istnieje. Były gitarzysta Clon...
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-11-08, 00:39   

Ano był to konwent ... A Ci ludzie powinni sie starać o tyle ,ze nic ne płacili za wejście czyli zaoszczędzili te 25 zl bo mieli pomagać... Przez to ,ze ludzie podeszli sobie tak olewkowo do tej imprezy konwent mający juz renome, będący jednym z najlepszych w Polsce zamiast z domą nazwać kolejną edycją BAKA trzeba nazwać poraszkonem... Bo inne określenie ne pasuje...
Fuck it! Za rok wszystko robie sama :D Ne wiem jak ale dam rade! XD
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2006-11-08, 01:00   

A co takiego się stało, Usa? ;o
_________________
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-11-08, 20:49   

Kapral napisał/a:
A co takiego się stało, Usa? ;o
Konwent BAKA Y2K6 który organizowałam ze znajomymi w tym roku był technicznie totalną klapą -_- Na szczęście mimo to większosci konwentowiczów sie podobał na tyle by uznać go za zwykły kon a ne totalną klape _-_ Ale to przez to z,e ne widzieli wszystkich wpadek które ja widziałam będąc orgiem....
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2006-11-09, 01:43   

Musisz kupić karabin, będą się słuchać wtedy.

_________________
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-09, 12:33   

Heh Usagi zawsze tak jest. ze PM dostaje najbardziej po uszach... Juz kilka razy organizowalam kilka zbiorowych imprez, za kazdym razem dochodzilam do tych samych wnioskow co ty... Ale niestety nasza psyche jest tak skonstruowana, ze jesli nam na czyms bardzo zalezy, to chocby wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, nam nic nie bedzie pasowac. Zaufaj ludziom, nastepnym razem dobierz sobie ekipe, ktora emocjonalnie zwiaze sie z projektem i po krzyku. Poza tym, najwazniejsze jest to, ze konwent doszedl do skutku no i to, ze podobalo sie uczestnikom. Odnioslas sukces, mimo, ze sama sie nie chcesz do tego przyznac ;)
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-09, 12:34   

przepraszam za dubla, ale to zasluguje na nowego posta.


:( Magister Sin i Stemp jada do Anglii :( W sobote :(
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-11-09, 13:14   

pff takie cos? Panie Kapral karabin a ne śmiech na sali :lol: Chcem kupic sobie M16 elektryka ale kosztuje kolo 1500zl wiec poki ne znajde sponsora mam marne szanse zeby uzbierac :lol:

Dzieki za dobre słowo Yaga :) Ja te impreze organizuje juz po raz 5ty ;) i wszystki poprzednie wypadały conajmniej na 5 a przed ostatnia na 6 :lol: Tylko w tym roku zmienila sie kadra z ktorej zostało z 4 osoby a reszta byla totalnie nowa... pierwszy raz bawili sie w organizowanie czegos takiego wiec w sumie dobrze ,ze wyszlo tak jak wyszla a ne gorzej... Ale koniec o tym bo sie rozmowa za dluga ciagnie :D

buuu tylko zeby tam na zapuscili korzeni :lol: Była by to zbyt wielka strata dla wRocławia ;)
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-01-06, 03:15   

..nie ma sniegu...
..pada deszcz....
..nikt mnie na pRatyki nie chce..
..bo nic nie umiem...
..nie bede miec wyksztalcenia..
..nie bede miec pracy...
...nie bede miec..domu..dzieci..samochod/roweru...
...ale ale moze mnie do bieronki na kase przyjma...bleeeeeeeee ...buu:(
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku