Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Breslauer - Wrocław, klub Niebo, 14.11, wstęp wolny
Autor Wiadomość

Stig Helmer


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 16
Wysłany: 2006-11-18, 23:47   

a mi się koncert Breslauera podobał bardzo, obsoowa była w sam raz:P grali tylko oni i moim zdaniem i tak za szybko sie sko?czyło... muzycznie, tekstowo itd jest super... brzmienie jak dla mnie OK (tzw mięcho raczej tu nie pasuje.. ale ja sie nie znam)...

a co do reszty zarzutów Pana FurioSan to wystarczy przyjść na koncert All My Bliss i zobaczyć co znaczy burdel na scenie ]:->

oby więcej takich "Breslauerów" w tym mieście!
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-11-19, 01:43   

[quote="Stig Helmer"]a mi się koncert Breslauera podobał bardzo, obsoowa była w sam raz:P grali tylko oni i moim zdaniem i tak za szybko sie sko?czyło... muzycznie, tekstowo itd jest super... brzmienie jak dla mnie OK (tzw mięcho raczej tu nie pasuje.. ale ja sie nie znam)...

a co do reszty zarzutów Pana FurioSan to wystarczy przyjść na koncert All My Bliss i zobaczyć co znaczy burdel na scenie ]:->

oby więcej takich "Breslauerów" w tym mieście![/quote]

nie czepiam sie opuznienia i spraw ze sprzetem - kazdemu moze sie zdarzyc.


nigdy nie slyszalem all my bliss - nie wiem czy to zmienie - pamietajcie ze niewolno rownac do gorszych - lepije porownajcie ich do lepszych .... kogokolwiek chcecie.
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-11-20, 11:06   

FurioSan napisał/a:
nie uwazam sie za profesjonaliste,

ale wypowiadasz sie jak takowy i to o sporym doswiadczeniu i warsztacie wlasnym. kiedy i gdzie grasz swoj najblizszy koncert? rusze wreszcie swoja zasiedziala dupe i przyjde posluchac.

kryszczyn, prosze mi o nastepnym koncercie przypomniec, nawet jesli juz powiedzialem, ze mi sie teksty nie podobaja :P -slyszalem ze ten (ta) i ow (owa) smsa dostal(a) o imprezie. ja tez chce takiego niuslettera. a jak twoje wlasne wrazenia? tak poza kwestiami technicznymi?
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

breslauer



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 58
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 11:40   

[quote="Stig Helmer"]a co do reszty zarzutów Pana FurioSan to wystarczy przyjść na koncert All My Bliss i zobaczyć co znaczy burdel na scenie ]:->

oby więcej takich "Breslauerów" w tym mieście![/quote]

Heheh burdele są "podobno fajne"... ode mnie dla All My Bliss czapki z głów. Urwali mi głowę jak byłem na koncercie. Mam nadzieję, że pogramy z nimi trochę. Nieład jest zajebisty jak przy tym występuje energia :) i widać, że każdy chce sobie pikawe wyko?czyć :) tak się czułem na koncercie AMB :) . Dawno nie słyszałem tak energetycznego grania we wrocku.

Mam nadzieję, że się podobało Stig :) w każdym razie też zależy nam na energii :) mamy nadzieję, że ta bombka jednak wybuchła :) )

Pozdrawiam
Kryszczyn Breslauer
_________________
www.breslauer.pl
breslauer.mp3.wp.pl
 
 

breslauer



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 58
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 12:03   

deprim napisał/a:
[quote="FurioSan"]nie uwazam sie za profesjonaliste,

ale wypowiadasz sie jak takowy i to o sporym doswiadczeniu i warsztacie wlasnym. kiedy i gdzie grasz swoj najblizszy koncert? rusze wreszcie swoja zasiedziala dupe i przyjde posluchac.[/quote]

Podoba mi się :) to stwierdzenie :)


deprim napisał/a:

kryszczyn, prosze mi o nastepnym koncercie przypomniec, nawet jesli juz powiedzialem, ze mi sie teksty nie podobaja :P -slyszalem ze ten (ta) i ow (owa) smsa dostal(a) o imprezie. ja tez chce takiego niuslettera. a jak twoje wlasne wrazenia? tak poza kwestiami technicznymi?


Sms :) to tak: "nie" (bez przecinka) był z przekory :) , bo z raz czy 2 też nie dostałem od Ciebie to się chciałem przypomnieć (!!), ale i tak myślałem, że przyjdziesz !! Moje własne wrażenia :) hymmm strasznie się zmachałem na scenie. Czułem ogromnego powera i podobało mi się ogromniaście. Miał być koncert dla znajomych najbliższych, a przyszło raptem z 200 osób. Dobrze wiesz jak się gra dla takiej publiki, a o ile do tego wzrasta power jak Ciebie ta publika chce słuchać. Koncert był dla mnie niezapomnianym przeżyciem :) .

Co do spraw technicznych to zagrałem pierwsze 2 numery na takim wkurwi.. że myśałem, że wysiądę. Zwłaszcza, że w pierwszym darłem ryja :) (chrypa przeszła kolejnego dnia). Wszystko za sprawą elektronów. Od ostatniego miesiąca dzie? w dzie? byłem w salce prób i łoiłem równo. Jestem zadowolony bardzo z ogółu zwłaszcza, że dobrze się już zgraliśmy z chłopakami. Mimo wpadek i różnych zajść :) to energia (nasza przynajmniej) była na high non stop.

Pozdrawiam
Kryszczyn
_________________
www.breslauer.pl
breslauer.mp3.wp.pl
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-11-20, 12:09   

o3wiscie ze sie pojawie na nastepnym. na ten nie poszedlem przez to, ze nie wyorobilem sie z praca na seminarium :) (haha, czekam na "nie poznaje kolegi!")

a ty lecz gardlo, bo w okolicach najblizszego tygodnia-dwoch planuje zaprosic cie z gitara na wodke (albo z wodka na gitare), jak zapowiadalem wczesniej :)
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-11-20, 12:14   

bo najlatwiej jest zkrytykowac krytyke.
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

breslauer



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 58
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 12:20   

FurioSan napisał/a:
bo najlatwiej jest zkrytykowac krytyke.


Ej no nie chodzi o to. Jak znam deprima to się bardzo cieszy na krytykę :) . Chodziło o to, że Twoje rozmyślania nie sa poparte ?ADN? praktyką lub przypadkiem o najaśniejszy z jasnych pokazem na scenie Twoich umiejętności. Chyba, że się mylę to popraw. Jeżeli chodzi o standardy i akcenty to się nie wypowiem, bo standardów trochę pograłem i mi wystarczy już.

Pozdrawiam
Kryszczyn Breslauer
_________________
www.breslauer.pl
breslauer.mp3.wp.pl
 
 

breslauer



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 58
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 12:28   

deprim napisał/a:
o3wiscie ze sie pojawie na nastepnym. na ten nie poszedlem przez to, ze nie wyorobilem sie z praca na seminarium :) (haha, czekam na "nie poznaje kolegi!")


No nie poznaję kolegi :)

deprim napisał/a:
a ty lecz gardlo, bo w okolicach najblizszego tygodnia-dwoch planuje zaprosic cie z gitara na wodke (albo z wodka na gitare), jak zapowiadalem wczesniej :)


Już chula gardełko :) moim piskliwym głosikiem nic nie zdziałam :) pewnie ale screamy mi w górze chyba wychodzą. Za to jeżeli dojdzie do jakiegoś gitarowania to się możesz spodziewać niezłego niestandardowego brzmionka :) . Jestem strasznie zachwyony moim nowym wiosełkiem, bo brzmienie ma takie, że się aż cieszę, że RGT sprzedałem. Jestem wolny od starych upodoba? i wiem gdzie szukać już mojego brzminia. 25, 29 mam koncerty więc pewnie do nich będę dzie? w dzie? walczył. Póżniej mam czasu trochę.

Pozdrawiam
Kryszczyn
_________________
www.breslauer.pl
breslauer.mp3.wp.pl
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-20, 12:47   

Moim zdaniem niekoniecznie trzeba grać koncerty i/lub nawet grać na instrumencie żeby móc wyrazić swoje zdanie - nawet jak ktoś się pomylił w nazwie 'zjawiska muzycznego'. Skoro FurioSan napisał, że lubi taką muzykę... niech krytykuje. Ja też nie raz krytykuje a raczej mnie na koncercie nie widzieliście. Większość osób stąd to samouki, nie inżynierowie-akustycy, dziennikarze muzyczni czy absolwenci szkół muzycznych a jednak coś gdzieś czytają i widocznie uważają, że maja prawo skrytykować.

IMO nie trzeba grać lepiej od kogoś żeby go krytykować.

Zresztą to było w stylu deprima i już dajcie sobie spokój - do następnego koncertu : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-11-20, 12:52   

Jak dla mnie EOT
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

breslauer



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 58
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 13:17   

Jars napisał/a:
Moim zdaniem niekoniecznie trzeba grać koncerty i/lub nawet grać na instrumencie żeby móc wyrazić swoje zdanie - nawet jak ktoś się pomylił w nazwie 'zjawiska muzycznego'. Skoro FurioSan napisał, że lubi taką muzykę... niech krytykuje. Ja też nie raz krytykuje a raczej mnie na koncercie nie widzieliście. Większość osób stąd to samouki, nie inżynierowie-akustycy, dziennikarze muzyczni czy absolwenci szkół muzycznych a jednak coś gdzieś czytają i widocznie uważają, że maja prawo skrytykować.

IMO nie trzeba grać lepiej od kogoś żeby go krytykować.

Zresztą to było w stylu deprima i już dajcie sobie spokój - do następnego koncertu : )


Ale dla mnie krytyka jest bardzo ważna. I lubie słuchać i wiedzieć co i jak. Zauważ, że w pewnym momencie rozmowa przeszła już na inne tory. Są różne subiektywne odczucia. Coś co jednego rozwala innemu może się nie podobać i ja to rozumiem i warto słuchać takich rzeczy. Ważne jest to, iż w muzyce nie bardzo można każdemu się przypodobać. Tylko sposób w jaki wypowiadał się FS wzbudził we mnie dziwne poczucie, że coś nie jest tak. Nikt się nie przypieprza. Ja tylko próbowałem pokazać moje zdanie i to nie dotyczyło samej niezgody/lub zgody z tym co powiedział FS lecz dotyczyło sposobu w jaki FS traktuję muzykę (w sumie).

Nie trzeba w ogóle grać, żeby kogokolwiek krytykować. Patrz na połowe dziennikarzy muzycznych. Mam nadzieję, że oni przynajmniej muzyki sluchają.

FurioSan napisał/a:
a propo the Clash


Widziałeś choć jednego bootlega tego zespołu ?? A może the libertines, lub może coś Fugazi lub the stugies lub nie wiem co ?? Warto.

Pozdrawiam
Kryszczyn Breslauer
_________________
www.breslauer.pl
breslauer.mp3.wp.pl
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-11-20, 13:41   

Jars napisał/a:
Zresztą to było w stylu deprima i już dajcie sobie spokój - do następnego koncertu : )
ja p-dole, jarek, to jest cos takiego jak 'styl deprima'? :D pewnie gdybys mi wyjasnil jakie sa jego charakterystyczne cechy, popadlbym w alkoholizm.

a poza tym to mnie zupelnie nie zrozumiales. swiadczy o tym fakt, iz zgadzam sie z tym co napisales. :) co nie znaczy, ze sie z tym godze. mam w dupie prawa konsumenta i dopoki ktos nie wykaze sie swoja teoria w praktyce, mam rowniez w dupie jego lub jej krytyke. czlowiek, do ktorego kierowalem swoje zapytanie wszczal dyskusje tonem, ktory swiadczy o tym, ze chyba jeszcze za malo potu z czola jego poplynelo podczas organizacji swoich wlasnych koncertow, zeby zrozumiec trud wkladany w to, zeby wszystko brzmialo tak jak powinno. a od stylu, ktory kapela sobie wybiera, po prostu wara.
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-20, 13:51   

No moim zdaniem masz swój styl - "nie przejmowanie się co myślą inni - robienie swojego" oraz "mało słów dużo dobitnej treści" - czyta się forum hardzone i stronkę co.in czasami : )
To dobra postawa, którą potwierdzasz własnym potem i tak trzymaj.
Myślę, że dobrze cię zrozumiałem, ale wolałem jeszcze dorzucić coś od siebie - wyrabiam styl : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2006-11-20, 14:01   

breslauer napisał/a:

Nie trzeba w ogóle grać, żeby kogokolwiek krytykować. Patrz na połowe dziennikarzy muzycznych. Mam nadzieję, że oni przynajmniej muzyki sluchają.


Nie wiem czy warto, będąc głuchym jak pie? ;}
Co do postów Furio - on ma taki styl, bo nie tylko tutaj jego wypowiedzi sprawiają wrażenie czepiania się ;)
_________________
 
 

kwiatki_w_oknie



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 29
Skąd: Wrocław/Warszawa
Wysłany: 2006-11-20, 18:05   

hehe porozkladane wszystko na czynniki pierwsze
nic dodać

szacuneczek za dobry koncert
numery zajebiscie wpadaja w ucho
hiciory ;)

z opoznieniem nie ma co marudzic - wiadomo, ze przychodzi sie godzine pozniej niz jest na plakacie ;)
dobrze, ze wam nie pojarało tych piecy w trakcie grania, a was wraz z nimi, bo dopiero byłby burdel na scenie;)

no i ten puchar:D

pozdrowionka :-)

ps. stooges
 
 

breslauer



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 58
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 18:28   

kwiatki_w_oknie napisał/a:
hehe porozkladane wszystko na czynniki pierwsze

ps. stooges


Heheheh :) to jest domena naszego wokalisty, ja tylko u niego tego słuchałem i oglądałem koncerty starałem się napisać jak mi się wydawało. Za najważniejsze dla mnie że Fugazi i Sonic Youth umiem napisać poprawnie ;) !!!

A puchar to w ogóle inna bajka. Skąd się ten dziadek wziął to ja pojecia nie mam. Hehehehe było to troche jak nie z tej bajki, ale zawsze to fajny kielonek LOL.


Pozdrawiam
Kryszczyn Breslauer
_________________
www.breslauer.pl
breslauer.mp3.wp.pl
 
 

breslauer



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 58
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-30, 19:25   Wywiad po koncercie

Witam

Na naszej stronie www.breslauer.pl w odnośniku Videos można obejrzeć wideo z wywiadem z Poozee Magneto i Jaszczurem. Są też urywki z koncertu.

Bezpośredni link:

http://vids.myspace.com/i...e2-e3948c7c70fb

Pozdrawiam
Kryszczyn
_________________
www.breslauer.pl
breslauer.mp3.wp.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku