Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
_CHAQMA_KNOW_NONSENSE [CZ]_19.11.2006_
Autor Wiadomość

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-11-13, 13:32   

o ile bede mial za co jesc to przyjde - naprawde ciezko z kasa u mnie ostatnio :/
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-11-19, 16:14   

jakies beforparty????"
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-19, 16:29   

ja z kumplem z checia. koło 18 będziemy w tym parku koło WZ. jak coś to kom 608-144-234
_________________

 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-19, 17:46   

Sluchajcie, moze to glupio zabrzmi, ale ja bym chciala sie wybrac,a nie mam z kim isc!!! :( Niech mnei ktos przygarnie :( prosie :( :( :( :(
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-19, 18:18   

Wystarczy że wejdziesz do klubu to na pewno kogoś znajomego spotkasz (pół forum wrocka?)

Mam nadzieję że będzie standardowe wrocławskie opóźnienie bo wpadam po 20.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-19, 18:20   

:P ta, tyle tylko ze ja was znam z ... pisania a nie z widzenia :P
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

bolo



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: Gorzów / Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-19, 18:33   

a ja jeszcze chwilę temu myślałem, że do wieczora będe siedział przed kompem i drapał sie po jajkach ;] Tylko jeszcze zobacze czy mam 5 pln ...
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-19, 18:59   

Yaga jak będziesz to z widzenia poznasz kolesia w bluzie z białą 8. ramienna gwiazdą (made by d0ti) lub w czerwonej koszulce SlipKnota :P
_________________

 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-11-19, 19:23   

ja i Yaga i randy bedziemy o 19 pod pregierzem
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-11-19, 19:52   

NO! Stanie nad głową d0t i marudzenie odniosło sukcess :] (no i jeszcze GGnębienie FurioSan ;) )
Tak wiec do zo kolo 19 pod pręgierzykiem :]
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-11-19, 20:33   

.taaa...uwielbiam ta presje otoczenia..dammit :]
nie dacie mi w spokoju sie zestarzec widze ;)
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-11-20, 02:00   

Wiec powrocilem.

Big bravo dla wszystkich kapel ... ale od poczatku.

Niestety na moj ulubiony Nonsense nie zdazylem - znaczy nie na od poczatku - juz trzeci raz ich we wrocku sluchalem - i znow mi sie bardzo spodobalo - cos mi sie zdaje ze zaczynaja troche lzej grac - ale moze mi sie zdaje - mimo smiesznie brzmiacego basu fajnie sie to komponowalo - bylo glosno ale naszczescie nie za glosno.

Nastepny Know ... nie przekonuje mnie taka muzyka, ale naprawdnie nie bardzo jest czego sie czepiac.
Bardzo mnie uzekl wokal - bardzo umiejetnie korzystal z efektow - troche chaos na na przodach - ale klub od zmierzchu do switu nie jest wdziecznym miejscem dla akustykow.
Mala rada dla pana basisty ... zainwestuj w to
http://mbs.evision.pl/ind...=4&prod_id=2452
o ile pamietam kosztuje 30 zl ( okolo ) a niebedziesz mial takich przypadkow jak miales :>
Mam tez jedna uwage ale to tylko na PW - jesli powiecie mi do kogo pisac to napisze:>

teraz wielki final CHAQMA - wielkie brawo dla gitarzystow - brzmieli jak lubie - potega lampy :D
Brawo tez za caly wystep - nieustanne wali akustykow to z wokalami to z basem to z perka chyba odniosly skutek ... troche momentami za glosno ale to tylko przez ten klub - wszstcy bluesmani ktorzy tam wystepowali pewnie by sie oburzyli waszym wystepem - ale to chyba dobrze :P
Jeszcze raz brawo za zagranie tak rowno i selektywnie i zarazem glosno - bylo naprawde bardzo dobrze
Brawo tez dla nowego basisty ( o ile to nowy :> ) - spisal sie bardzo dobrze - na przodach byl momentami z zaduza gora i fret fuzz kul wszystkich po uszach - ale naszczescie ktos zainterweniowal i akustyk wkoncu dal rade.

Reasumujac - mimo iz to nie do konca moja muzyka - to bardzo mi sie podobalo - dobrze grane - solidne rify. Jesli cos bylo nie tak to akustyka klubu - i to ona chyba wygonila ludzi spod sceny - zdawalo sie za glosno :D
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-20, 02:26   

jestem w domku... boli szyja boli wszystko ale to są syndromy dobrego koncertu.
jak dla mnie jeden z minusów to ciągłe sprzęzenia (chyba tak to sie nazywa :P ). ale Poza tym zajebioza,
do występujacych kapel: KOPIECIE W DUPE!!!!! :twisted:
_________________

 
 

aero



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 03:08   

Witam na forum swoim pierwszym wpisem :) Chcialem 2 tematy poruszyc.
Pierwszy to kwestia ceny wejscia. Uwazam, i na szczescie nie jestem jak widze osamotniony, ze 8 PLN to zadna kwota jak za koncert. Jesli ktos mowi, ze to duzo jak na Wroclaw... to zartuje. Nie mozna wiecznie grac za piwo. W Polsce dzieki duzym imprezom muzycznym (typu megakoncerty 10-lecia RMF itp) ludozerka sie przyzwyczaila, ze organizator wpuszcza ich za darmo i jeszcze prosi o przyjscie. Tak nie moze byc. Jesli nasz rynek muzyczny ma byc choc troche cywilizowany, musimy placic za koncerty naszych kapel. W koncu to placimy naszym zespolom: wroclawskim, polskim. Musimy im dac szanse sie rozwijac. Jezeli dla kogos wiecej warte jest 1,5 piwa w knajpie niz koncert przyzwoitej kapeli, to jest to porazka.

Druga sprawa to dzisiejsza impreza w Zmierzchu. Od razu powiem, ze wszystkie kapele slyszalem pierwszy raz na zywo. Z naglosnieniem bylo sporo problemow. Ale tak jest czesto, kiedy gra pare zespolow pod rzad.. no chyba, ze naprawde dobra ekipa pracuje i maja wszystko od A do Z pod kontrola. Ale to u nas wciaz jest rzadkosc. W kazdym razie Czesi dali rade - ze tak powiem: rzetelnie zagrali. Know wg mnie nierowno. Niektore kawalki mnie meczyly, ale te, ktore zagrali naprawde rowno i z powerem, byly cool. Maja potencjal. Chetnie ich poslucham za jakis czas jeszcze i ocenie jak sie rozwijaja :) Natomiast Chaqma mnie troche rozczarowala. Nie mam porownania z innymi koncertami, wiec nie wiem czy to byl gorszy wieczor.. czy naglosnienie mnie tak zawiodlo.. No i to Breathe - bardzo bardzo zle brzmialo.
Pozdro 4 all!
_________________
~ EAT THE RICH ~
 
 

randy


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 09:30   

jak dla mnie to bylo za cicho ;)
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 10:43   

obudziłem sie rano[oczywiscie we włąsnym domu] i jeszcze mi w uszach piszczy.ała.nastepnym razem biore te nauszniki uzywane przez robotników do wygłuszania młotu pnełmatycznego.w ten oto sposob zobrazowałem moje odczucia co do nagłosnienia;] moze innym tak nie przeszkadzało ale ja byłem juz po 3godzinach studia i powoli wszystko zaczynało draznic moje uszy.

co do kapel.

na NONSENSE nie zdarzyłem.

KNOW mnie jakos nie porwał.duzo wolnego mało szybkiego a ja wole inne proporcje.no i tak łądnie 'NU' co mnie przestaje krecic.gust to gust.oby basista posluchał rady FurioSana;]]] nothing special.

CHAQMA oczywiscie zajebiście nagłosniona yhy;]]]...znowu przez te wokale nie usłyszałem muzyki.musicie popracowac nad proporcjami tego.bo skoro juz krzyczycie i zdzieracie to dardło to robcie to selektywnie aby było słychac reszte.bo to ze to zalezy od akustyka to prawda - ale i od was tez w jakimś %...no chyba ze chcieliscie aby widz odczuł iż jego uszy dyma pawian - wiec powiem ze udało sie;]
a muzycznie z tego co usłyszałem to pełen profesional.ciete riffy i fajne pomysły oraz niebanalne wstawki - łapki po całym gryfie chodziły i o to kaman.respect.

the end
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2006-11-20, 11:05   

aero napisał/a:
Witam na forum swoim pierwszym wpisem :) Chcialem 2 tematy poruszyc.
Pierwszy to kwestia ceny wejscia. Uwazam, i na szczescie nie jestem jak widze osamotniony, ze 8 PLN to zadna kwota jak za koncert. Jesli ktos mowi, ze to duzo jak na Wroclaw... to zartuje. Nie mozna wiecznie grac za piwo. W Polsce dzieki duzym imprezom muzycznym (typu megakoncerty 10-lecia RMF itp) ludozerka sie przyzwyczaila, ze organizator wpuszcza ich za darmo i jeszcze prosi o przyjscie. Tak nie moze byc. Jesli nasz rynek muzyczny ma byc choc troche cywilizowany, musimy placic za koncerty naszych kapel. W koncu to placimy naszym zespolom: wroclawskim, polskim. Musimy im dac szanse sie rozwijac. Jezeli dla kogos wiecej warte jest 1,5 piwa w knajpie niz koncert przyzwoitej kapeli, to jest to porazka.


Widzę, że kolega ma podobne zdanie do mnie, im więcej takich ludzi, tym lepiej ;}
_________________
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-20, 12:30   

Kocert fajny, dzieki Ludzie za opieke nad sierota ^^
Czesi swietni, Know jak zwykle ^^ (panie basisto, dobil mnie pan tą taśmą :D ), Chaqma, jezeli zastanawiacie sie co bylo przyczyna takiego przerzedzenia pod scena, to mowie,ze bylo ZA GLOSNO(!!!!) praktycznie nic nie bylo slychac, naglosnieniowiec wyraznie przegial, podejrzewam, ze mam po wczoraj trwale uszkodzenie sluchu :( Ale bylo milo, naprawde :)
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-20, 12:32   

Jak się nie kupuje płyt to się chociaż płaci za koncerty.

Wokale Chaqmy przygłuszały, ale jak się było przy samej scenie to nie waliło z głośników i wtedy nawet nieźle.

Witam nowych forumowiczów i zachęcam do częstego chodzenia na koncerty : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-11-20, 12:50   

Jars napisał/a:
...
Wokale Chaqmy przygłuszały, ale jak się było przy samej scenie to nie waliło z głośników i wtedy nawet nieźle.
...



ale nie wiem czy zauwazyles ile lepiej wlasnie z tym bylo w stosunku do ich koncertu w łykendzie.
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku