Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
20.10 MADNESS-ANALOGS,ANTI-DREAD i inni, wybiera sie ktos???
Autor Wiadomość

antipop77


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 8
Wysłany: 2006-10-07, 12:44   20.10 MADNESS-ANALOGS,ANTI-DREAD i inni, wybiera sie ktos???

wybiera sie kto na ta impreze? ja od roku studiuje we wrocku i zaliczylem sporo koncertow, na ktore niestety zawsze musze chodzic sam, bo nie znam zadnej zalogi z wroclawia z ktora moznaby sie pobujac po gigach! na samym koncercie raczej trudno kogos poznac, bo ja zwykle spod sceny ruszam sie rzadko, a jak juz kogos poznalem to zawsze byl z poza wroclawia!
nie wiem jakie sa Wasze preferencje muzyczne konkretnie, ja slucham glownie punk'a i na takie tez imprezy chadzam i bylbym bardzo rad, gdybym nie musial robic tego wiecej w pojedynke!
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-07, 15:55   

Aby dołączyć/poznać ekipę możesz np. pojawić się na jakimś 'before party' z komendosami w roli głównej, które są czasem organizowane - we czwartek na Luz Your Mind (Madness) powinna być silna ekipa oraz w piątek na Have Fun (Wagon) - wystarczy czytać odpowienie posty u nas i przyjść w wyznaczone miejsce choć często zdarza się spontan/zmiana godziny i miejsca o której nikt nie wie : )

Bolo wpadł parę razy i teraz ma go kto do domu odnosić. Na ten koncert akurat nie idę, ale we czwartek szykuje si e niezły młyn. Nie masz na studiach nikogo kto słucha np. T.Love i dałby się namówić na darmowy rockowy koncert? :>
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-10-07, 21:02   

we wrocku, a dokladnie w Madnessie, niedlugo beda Zielone Zabki.
 
 

antipop77


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 8
Wysłany: 2006-10-09, 17:08   

tak wiem 27, bede na pewno! ale widze, ze Analogsami i reszta nikt nie jest zainteresowany specjlanie... coz chyba jednak kapke innej muzy sluchacie...
 
 

dyduch


Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-10-19, 10:14   

Ja ide na analogsow i jeszcze z ekipa ze ?widnicy...tylko gdzie moge kupic bilety??
_________________
JESTES KWIATEM JABLONI...POTRZEBUJE CIEBIE...
 
 

Tomasso
Gość

Wysłany: 2006-10-19, 16:48   

ich bin da :)

bilety kupisz bezposrednio w klubie - w dniu koncertu, albo dzisiaj ;)
 
 

Sin



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 194
Skąd: Bułgaria
 
Wysłany: 2006-10-19, 23:21   

ja na to nie ide, nie znam tych kapel.
_________________
Zapraszam na najmniej profesjonalną audycję pod słońcem :D
www.myspace.com/sincityluz
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-10-20, 11:01   

ja znam :] ale ofc ne mam kasy ;/ i osoby towarzyszacej ;p
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-10-20, 12:32   

...ja tam nie idę...nie mam zamiaru znow ogladac wokalisty osiłka(analogs) ktory zeskakuje ze sceny i napierdala ludzi rzucając ich na stolik niewinnych ludzi(stolik przy ktorym siedzieli przyjaciele clonow:)
tak bylo na koncercie urodzinowym klubu Madness..podziekuje!!!!!!!!!!!!! :evil:
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

Tomasso
Gość

Wysłany: 2006-10-20, 15:37   

Cytat:
tak bylo na koncercie urodzinowym klubu Madness..


:shock: :shock: :shock:

No to będzie dzisiaj gorąco ;)
 
 

Tomasso
Gość

Wysłany: 2006-10-21, 15:27   

No i było obijanie mordy. Kilka osob dostało wpierdol, atmosfera chujowa i nad wyraz agresywna. Człowiek przychodzi pokojowy nastawiony, chce widziec w koncu na koncercie jakas solidarnosc i miłą atmosfere, a okazuje sie, ze czesc ludzi robi gnój i szuka "zabawy" kosztem innych. Szkoda było na to wszystko patrzeć - niektorzy nawet nie mogli spiewac własnym tokiem. Widac, pojecie demokracji i wolnosci dla niektorych nie jest znane :)

Wole imprezy reggae :) Pozytywniejsi zawodnicy i lepszy klimat :)
 
 

antipop77


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 8
Wysłany: 2006-10-22, 13:21   

mnie sie tam podobalo! chociaz sam o maly wlos bym dostal po ryju od jakiegos skina... przyszlo paru nazi-zjebow i siali ferment! hailowanie w rytm muzyki itp... heh, co do tego, ze wokalista Analogs to osilek, to bym sie klocil!!!! :) ale goscie z WSC to juz inna historia, mogli by sie spokojnie nazywac PUDZIAN BAND! ;)
jesli chodzi o agrsje, to pogo rzeczywscie bylo ostre, ale ku*** panowie... punk rock to nie rurki z kremem! "gdy dostane w pogo z glana to impreza jest udana, gdy dostane z addidasa to impreza pierwsza klasa!" ;) jak pank to pank! ale kto co lubi!
w nastepna sobote zielone zabki, wiec powinno byc spokojniej... hare kriszan, hare hare...
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-22, 16:41   

Skinów to powinni odsiewać już przy wejściu do Madnessu.
Na Schizmie podczas MUR też była niezła jatka ale jak na oje oko w granicach normy, choć niektóre dziewczyny zionęły ogniem. ?yczę happy pogo na ?ielonych : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

antipop77


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 8
Wysłany: 2006-10-22, 21:04   

no Stary, jesli mieliby skinow odsiewac przy wyjsciu to czesc zespolow by zostala przed drzwiami! :) przeciez to byl koncert street punk/oi! normalka, ze na takie koncerty przychodza lysi i nie zdziwilioby mnie jakby bylo ich nawet wiecej niz wszystkich innych, bo to muza skierowana miedzy innymi, a czesto glownie do nich i przez samych skinow tworzona! ja ogolnie jestem jak najbardziej za haslem punx & skin united win! ale jak ktos ma swastyke wytatulowana na klacie, to jest oczywiste, ze sie nie dogadamy! nie znam tego srodowiska we wrocku, wiec nie wiem, czy sa tam w ogole jacys normalni skinheadzi z ktorymi mozna sie napic piwa i zrobic mlyn pod scena, czy tylko zjebani naziole! w kazdym razie nie mozna uogolniac!
a na Zielone przyjezdza w koncu ode mnie ekipa z wiochy, takze chociaz raz nie bede sam i happy pogo bedzie na bank! :)
 
 

Stig Helmer


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 16
Wysłany: 2006-11-22, 01:34   

analogs zawsze mnie rozśmieszali niby zgrywają strasznych twardzieli a muzyka to zwykłe punko-polo dla 16'stek w glanach:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku