Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Reggae Dub Festiwal - Bielawa 2006, przeżyłem
Autor Wiadomość

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-08-27, 18:15   Reggae Dub Festiwal - Bielawa 2006, przeżyłem

24/5/6 sierpnia w Bielawie największy (?) polski festiwal reggae, gwiazdy światowej sławy, pozytywny przekaz, sło?ce, dobra zabawa, everybody jedną wielką family, dżamajka, roots ska rasta bounce do góry, one true love, jah moim kierownikiem, full legalizacja, go back do Afryka, have fun itd...

Wszystko świetnie, ale 2 (słownie dwie) toalety na terenie całego ośrodka (płatne, 1 damska, 1 męska, zamykane po 3-4 godziny dziennie na sprzątenie) i BRAK węzła sanitarnego. Kilkanaście toi toi (na polu namiotowym - 4). Gdyby nie okoliczny zalew to ludzie zabiliby się o szklankę wody i srajpapier.

Tłum spalonych brudasów jeszcze przeżyję, ale jak nam drugi raz obrobili namiot ("strzeżone" pole namiotowe gdzie nie widziałem żadnego ochroniarza, zdemolowane toi toje, pijane przybłędy rozwalające namioty) to o 2 w nocy dnia ostatniego zebraliśmy się ekipą i wróciliśmy w środku koncertów (nie sądziłem, że reggae jest tak monotonne) wrzucając organizatorom i policji co sądzimy o tym wspaniałym przedsięwzięciu dofinansowanym ze środków UE.
Jestem jak najbardziej za, aby festiwal się odbywał, ale najpierw zdelegalizowałbym mózgi niektórym rasta-obywatelom.
BTW nie dało rady być na festiwalu i nie dostać propozycji zarajania, jak odpaliłem jednemu "weź to świ?stwo" to spojrzał na mnie jakby mu się jah objawił.
Muzycznie impreza udana, nie było żadnego poślizgu czasowego, dźwięk, światło i telebim - wszystko gra. Za rok jadę czołgiem, jak pojadę...
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-08-28, 01:33   

haha a ja ciebie nie ostrzegałem ze tam jest prze****ne?;]
wiec kiedys gdy jeszcze znosiłem reggae i jakos potrafiłem sie w tych klimatach bawic to jezdziłem na bielawke. tzn.2razy byłem. i wtedy zrozumialem ze czlowiek jednak potrafi popelnic ten sam błąd dwa razy;]
pole namiotowe zasrane. znajomych okradli [mnie nie bo wszystko przy sobie miałem]. raz do kumpla siedzacego w spiworze podszedł punkol z nożem i poprosił: "ej,daj kawałek". zyganie po namiotach i oddawanie moczu gdzie popadnie byle w widocznym miejscu.

bielawa mi sie kojazy z takim miniWoodstockiem. z tym tylko wyjatkiem ze brudu nie jest mini ale tyle samo co na woodstocku;]

pier***e - nie jade tam wiecej;]
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-08-30, 14:35   

..HEHE :]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-09-01, 15:00   

d0ti napisał/a:
..HEHE :]


a ja tam dobrze wspominam bielawe... moze dlatego ze nigdy nikt nie mial mi okazji nic ukreac gdyz oprocz ubrania na sobie i kilku kanapek nic tam nigdy ze soba nie mialem :D (jak sie mieszka "za gorka" to mozna sobie pozwolic nic nie miec :D ) ...a po przyjeciu troche procentow regge tez jest fajne :D (pamietam jak z kumplami rozkreclismy mlyn na Contrze bo wsrod tych wszystkich stricte regge zespolow wydala nam sie taka hardcoreowa :D )
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-09-02, 00:36   

stemp napisał/a:
[quote="d0ti"]..HEHE :]


a ja tam dobrze wspominam bielawe... moze dlatego ze nigdy nikt nie mial mi okazji nic ukreac gdyz oprocz ubrania na sobie i kilku kanapek nic tam nigdy ze soba nie mialem :D (jak sie mieszka "za gorka" to mozna sobie pozwolic nic nie miec :D ) ...a po przyjeciu troche procentow regge tez jest fajne :D (pamietam jak z kumplami rozkreclismy mlyn na Contrze bo wsrod tych wszystkich stricte regge zespolow wydala nam sie taka hardcoreowa :D )[/quote]

Jak kiedys na procentach wyladowalem w Dolmelu ze znajomymi to techno tez dalo rade, i mlyn tez zrobilem 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku