Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Bas. Nauka gry na gitarze basowej. Wrocław.
Autor Wiadomość

Rafał Przewłocki


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-11-10, 19:22   Bas. Nauka gry na gitarze basowej. Wrocław.

Szybkie i trwałe efekty nauki gry na gitarze basowej.Pierwsze zajęcia otrzymasz ZA DARMO! 10 lat muzycznego doświadczenia, ponad 100 zagranych koncertów.

Zajmuję się muzyką na profesjonalnym poziomie. Z mojego doświadczenia wynika, że nauka gry z nauczycielem pozwala zaoszczędzić nerwy, dziesiątki godzin, a także uniknąć utrwalenia błędów. Jest to więc inwestycja w swoje umiejętności.

Gitara basowa – profesjonalna i skuteczna nauka gry, możliwość dojazdu do ucznia. Wyznaję zasadę, że podstawowym celem nauczania gry jest przygotowanie do tworzenia własnych kompozycji, a nie tylko ich odtwarzanie. Kładę przede wszystkim nacisk zrozumienie roli gitary basowej w kontekście zespołu, jak również jako samodzielnego instrumentu. Szybkie efekty nauki pozwolą na czerpanie satysfakcji z własnych umiejętności.

Podczas nauki korzystamy z programów komputerowych do zapisu i edycji nut i tabulatur.

Pracujemy również nad teorią, co pozwoli na samodzielność i pełniejsze zrozumienie muzyki.

Wsparcie ze strony nauczyciela i systematyczna praca sprawią, że zagrasz swoje ulubione utwory szybciej niż myślisz.

Doświadczenie:

Od 10 lat jestem praktykującym muzykiem. Wykonałem w swojej karierze ponad 100 koncertów, jestem członkiem 2 zespołów muzycznych, współpracowałem z trzema kolejnymi, nagrywam sesje studyjne, ścieżki basowe mojego autorstwa są na 4 albumach istniejących na rynku. Mam doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i umiejętności uczniom.

Przyjdź na pierwsze zajęcia za darmo. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i gwarantuję, że zechcesz zostać na dłużej.

Próbka umiejętności: https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Serdecznie zapraszam do kontaktu
tel: 603 964 175
e-mail: przewlocki.r@gmail.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku