Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Z serii kontakt
Autor Wiadomość

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-08-10, 16:35   Z serii kontakt

Rozmowa na gg
----------------------------------------
(pewien numer gg)

[15:26] : dzięki za dodanie naszej kapeli

[15:26] : <spadaj>

[15:26] : nara

Jarek [15:31] : jesteśmy serwisem hobbystycznym i kiedy postanowimy zrobić sobie przerwę (nie dodajemy nic od 3 tygodni) to mamy do tego prawo, poza tym robimy (tu podałem adres nowej odsłony wrocka) gdzie wszystkie aktualizacje zostaną przywrócone. gratuluje wysokiego poziomu dyskusji

(pewien numer gg) [15:31] : zjeżdżaj

Jarek [15:32] : owszem, zjeżdżam - a zaraz na naszym forum wkleję tę rozmowę coby się ludzie zachęcili do posłuchania waszego zespołu

(pewien numer gg) [15:33] : to se wklej

--------------------------------
Na stronce mamy info "wrock na wakacjach" i nie zmianiamy nic, co pewnie widać : ) mail o dodaniu zespołu dostałem w połowie lipca, pominę już jaki to zespół, ale biedny sfrustrowany członek kapeli rockowej pokazał niezłą klasę : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-08-10, 16:43   

Podaj nazwe kapeli
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-08-10, 17:49   

Myślę, że nie warto - młodzi ludzie, szukają jescze muzyków, zaczyna mi się robić żal że tak się polewam, zresztą nawet chamskie nie było, właśnie to mnie najbardziej wryło w fotel.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Rafik



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 232
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-08-10, 18:05   

po rozmowie widać że to jakiś gówniarz i jeszcze ślady po mleku pod nosem widać :lol:
_________________
http://www.myspace.com/rafikspace
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-08-10, 19:00   

.no bezpzResady...ja sie nie dziwnie w suemie ze sie wkurzyl ..jak jednak jest serwis o kapelach i takowa sie zgasza to trza sie tym zajac a nie olewac..tak teraz jade po wlasnym lenistwie Wink ale i aczkolwiek fakt wakacjii i tego ze np ktos nie ma neta pod reka moglby On zrozumiec :]

tak cz siak... dzis dodlam jakies bzudry na glowna i do koncertow, zeby nie bylo ze olewamy Very Happy

//pozdr z Głubczyc ;p
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-08-10, 19:45   

heh czasem i wRock musi sobie przeca zrobić wakacje... ,ze inni tego ne rozumieją to to ich problem...
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-08-11, 01:58   

frustracje na tym poziomie juz?????? to co bedzie jak dojada do szczebla pt. "gramy piec lat a nie zmienilo sie nic. chyba ze na gorsze..."

:D
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-08-11, 10:02   

Yo!

D0ti ...owszem wrock to portal o zespolach ( na pewno nie tylko o nich ale tez raczej nie glownie o nich )

ale wlasnie o Zespolach a nie o szczeniakach kompletujacych sklad kompletujacych.

Ktorzy maja jakies chore ambicja i graja covery metalici
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-08-11, 13:22   

.ne...ne.. stronka jest o wszytkich kapelach jakie we wro sa.. o tych ktore juz wydalylyte ale i o tych co dopiero zaczynaja..i kto wie jak szybko sukces odniosa :]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-08-11, 16:25   

moje zdanie: wrock, jak i inne popularne serwisy sa (w wiekszosci) serwisami prywatnymi. To wiec, ze administratorzy wrocka dodaja kolejne zepsoly czywiadomosci o koncertach jest tylko i wylacznie ich ... "widzimisiem" (trudno dobrac slowo). To, ze dodajcie nowe dane jest tylko i wylacznie Waszym działaniem, bo to wasz serwis, prywatny i nic nikomu do tego. Jak nie chcecie dodac jakiejs kapeli - nie dodajecie. Tyle. Ludzie powinni zrozumiec takie rzeczy, to nie urzad publiczny.

A ta kapela - to pewnie jacys mlodzi fani tru-hewi-power-spid-pagan-nordik-wampire-erotik-ekstrim-gor-blak-warrior-metalu, co grają covery metalici (for whom to the bell tolls i seek'and'destroy).
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-08-11, 17:31   

Owszem, jest to prywatny serwis, płacimy sami za serwer i domenę (wkrótce wrock.pl) ale nie dodajemy z lenistwa albo braku czasu albo "a bo i tak będzie nowa wersja to nie trzeba zmieniać" a nie złej woli. Podejrzewam, że sporo osób serwis odwiedza, ale równie sporo ma o nim bardzo złe zdanie właśnie jeśli chodzi o aktualność niektórych zespołów/sklepów niekompletność informacji itp. (maile w stylu cześć to zespół xx, od 3 lat już nie ma nikogo w składzie co jest u was na stronce, mp3 też wywalcie, wogóle wywalcie info na wrocku a dajcie linka do nas) - oczywiście nie łażę po stronach zespołów sprawdzając, czy info u nas jest aktualne. Zobaczcie też na dział ogłoszenia : ) Stronkę robi tak naprawdę 1 jedna osoba i nie jestem nią ja.

Wkrótce będzie wersja gdzie każdy zalogowany będzie mógł dodać info, zweryfikujemy informacje już zawarte i nieco bardziej przyłożymy się do serwisu mając na uwadze cheć przyciągnięcia ewentualnych reklamodawców = obniżenie kosztów własnych oraz większa promocja serwisu (nie było sensu go do tej pory promować bo był tak do tyłu technologicznie) bo uważam, że jest przydatny - jeśli rzeczywiście tu będzie centrum rockowych wydarze? Wrocławia i okolic. Robienie stron www to nie moje powołanie i nie umiem/nie lubię tego robić : )

Chcielibyśmy dodawać każde info, nie cenzurujemy/wybieramy sobie newsów. Ten zespół też dodam, żaden problem, niech sobie grają.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

mOrel



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 248
Skąd: WrocławINFO
Wysłany: 2006-08-11, 18:03   

Cytat:
tru-hewi-power-spid-pagan-nordik-wampire-erotik-ekstrim-gor-blak-warrior-metalu

Zapomnialeś o szatan i śmierć metalu ;)

A wracając do serwisu i aktualizacji i takich tam.
Sam prowadzę stronkę internetową, wiem jak ciężko jest pogodzićwsyzstkie swoje zajęcia z tym aby stronka była aktualna fajna etc. Tym bardizej, żę ja mam do pomocy 4-5 osób a i tak jest ciężko. Więc dziwię się zespołom, które chcą aby info o nich znalazło się na stronie, że wybrzydzają - nikt twórcom wrocka nie płaci za prowadzenie stronki - to bardziej hobby i zamiłowanie do muzyki niż interes. Wydaje mi się, że powinni się cieszyć, że informacje o nich znajdują się na stronie, jednak z drugij strony powinny te zespoły być wyrozumiałe, bo jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze wszystko możemy zrobić od razu.
_________________

|http://www.last.fm/user/m0rel/|
 
 

Helga


Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 21
Skąd: Wrock
Wysłany: 2006-08-11, 22:14   

piekne docenienie cudzej pracy ;
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-08-11, 23:51   

...bravo ,bravo...brava dla tych osob , ktore "robią" wROCKa ...bo robią (sorki za vulgar'yzmy,ale w takich przypadkach jak to Miodek prawił,mozna a nawet trzeba:P)...robią kawał zajebistej qrwa roboty :lol: POZDRO 777 :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-08-12, 21:16   

a co to jest metalicia? :D
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku