Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
sprzedam Zestaw YAMAHA s115v !
Autor Wiadomość

muzycznymen


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 3
 
Wysłany: 2012-03-30, 19:27   sprzedam Zestaw YAMAHA s115v !

Witam, Mam do sprzedania świetny zestaw nagłaśniający Yamaha s115v. Zestaw kupiłem w październiku 2011 od kolegi, który zajmował się obsługą imprez ponieważ kolumny stały u niego nie używane bo potrzebował coś mocniejszego, a ich użył kilka razy. Służyły mi do wokalu w zespole i świetnie się spisywały, niestety działalność zespołu została zawieszona, a ja wyjeżdżam do Anglii i nie chciałbym aby stały i się kurzyły. Trzeba by było dokupić tylko mixer ja miałem pożyczony bo wzmacniacz do czegoś trzeba podłączyć :) koszt takiego mixera jak np. Phonic to 300zł nowy. Sprzedaje 2 kolumny po 500W każda, stojaki do nich, wzmacniacz oraz pudełko do wzmacniacza i kable 2x10metrów speakon. Myślę, że cena jest przyzwoita. ODBIÓR TYLKO OSOBISTY !!! Zdjęcia robione na sali prób. W razie pytań 796 647 376 Parametry zestawu głośnikowego Yamaha S-115V Typ obudowy * 2-drożna typu BASS REFLEX Pasmo częstotliwościowe * 55Hz-16kHz (-10dB) Moc * Noise 250 W (EIA) * Program 500 W * Max. 1000 W Impedancja nominalna * 8 [Ohm] Efektywność urządzenia (1W, 1m) * 99 dB SPL Rodzaj przetworników * HF tubowy, kompresowany z tytanową kopułką * LF 15’’ stożkowy Rodzaj złącz * TS Jack, * Speakon Wymiary (szerokość×wysokość×głębokość) * 489×719×377mm Ciężar * 29,4 kg

CENA: 4100zl

kontakt: 796 647 376 lub piotr932@wp.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku