Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
a moze Combo?
Autor Wiadomość

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-06-26, 20:11   a moze Combo?

a moze Combo? bo chcialem wreszcie zainwestowac w cos bardziej profesjonalnego a nie mam kasy za duzo.

myslalem nad Peavey Bandit lub Randall RG75 [a najlepiej to RG75D]...co o nich sądzicie? podobno do mocnego grania w sam raz...a cena...no moze i sie dorobie.

rozpatrywalem tez zakup jakiegos head+paka ale cenowo sie przestraszylem...coz...jestem mlodym gitarzystą, mam czas na takie cacka...
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-26, 21:15   

gralem dawno dawno na jakims bandicie i niepodobal mi sie przester ale to chyba byla inna jakas seria niz teraz te ktore teraz robia. i to byla mala pierdziawa do domu a nie combo na wystepy wiec tym bardziej

w ragtimie sa chyba obydwa wzmaki jak sie niemyle do ogrania, niewiem czy w tych wersjach glosnikow i mocy ale jak sobie ograsz na wlasnej gicie to bedziesz mial juz jakis zarys jak to brzmi i czy trafia w twoje gusta

od siebie moge dodac ze jest teraz promocja na line 6 spider 212. to jest to combo na ktorym gralem w madnesie i Lykendzie. ROberts gitarzysta z deadbroke posiada i wycina na tym wiec przy odrobinie szczescia mozesz sie z nim dogadac zeby ci je pokazal co i jak. w tej chwili wiem ze chodzi po niecale 1400zl juz z transortem do domu w niektorych sklepach internetowych. a jeszcze niecaly rok temu 2tys kosztowalo

ma 2 glosniki 12 calowe a nie jeden jak randall i to sporo zwieksza dynamike i rozlozenie rownomiernie dzwieku po pomieszczeniu. no i jest dwa razy mocniejszy :twisted:
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-06-26, 21:44   

szczerze powiem ze ten Spider tez ciekawie wyglada...poczytam i pomysle juz na przyszłość. jestem ciekaw jak brzmią przestery na tych piecach... a jak to wszystko w Spiderze funkcjonuje? jakis footswitch? bo na tym akurat sie nie znam...
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-06-26, 22:08   

Yo,

Bandit to zywa legenda - moj wspollokator ma Studio Pro 112 - 3 rodzaje przesterow, 2 rodzaje brzmien na clean ... fajna sprawa - glosne to cholerstwo niesamowicie - a bandit jest wiekszy i potezniejszy i jeszcze wieksze mozliwosci ma bo jedna jakas tam galka mega cos daja jet wiecej.

Co do Spider'a ... odradzam - to tania serja Line 6 niewiele majaca wspolnego z wyzszymi serjami :(

Osobiscie nie gralem ale chlopak siostry ma Flextona III XL - to to jest sprzet :D

Jedyne co przemawia za spiderem to 2x12 .... ale mimowszystko Bandit wypada lepiej....

Wez tez pod uwage comba labogi - bodajze RAD III DUO - dobre glosniki - full lampa ... nie mam pytan - ponizej 2k mozna u niego zejsc za to ... a to lampa - oczywiscie wiem ze to juz moze byc za duzo :D Ale Tube Sound :D
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-26, 22:38   

"Bandit to zywa legenda - moj wspollokator ma Studio Pro 112 - 3 rodzaje przesterow, 2 rodzaje brzmien na clean ... fajna sprawa - glosne to cholerstwo niesamowicie - a bandit jest wiekszy i potezniejszy i jeszcze wieksze mozliwosci ma bo jedna jakas tam galka mega cos daja jet wiecej."

wieksze od czego?? 12 symulacji piecy i 7 efektow (Tape Echo, standard Delay, Sweep Echo (all w/Tap Tempo), Chorus/Flanger, Phaser, Tremolo i Reverb ), 4 kanaly a jak dokupisz shortboarda to jest chyba wtedy 16 kanalow o ile pamietam

"Co do Spider'a ... odradzam - to tania serja Line 6 niewiele majaca wspolnego z wyzszymi serjami :(
Osobiscie nie gralem ale chlopak siostry ma Flextona III XL - to to jest sprzet :D "

ahahaha

a bandit to ta tania seria XXLa , Randal RD to tania V-max?? i co z tego?? jedno do drugiego sie ma slabo ale dyskutujemy tutjemy tutaj o jakims konkretnym przedziale cenowym. jak nie grales to po co piszesz opinie?? niech dziz ogra i porowna sam


"Jedyne co przemawia za spiderem to 2x12 .... ale mimowszystko Bandit wypada lepiej...."

bo??

"Wez tez pod uwage comba labogi - bodajze RAD III DUO - dobre glosniki - full lampa ... nie mam pytan - ponizej 2k mozna u niego zejsc za to ... a to lampa - oczywiscie wiem ze to juz moze byc za duzo :D Ale Tube Sound :D "

mit lampy wciaz zywy :lol:
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-06-26, 22:46   

nikt napisał/a:


"Wez tez pod uwage comba labogi - bodajze RAD III DUO - dobre glosniki - full lampa ... nie mam pytan - ponizej 2k mozna u niego zejsc za to ... a to lampa - oczywiscie wiem ze to juz moze byc za duzo :D Ale Tube Sound :D "

mit lampy wciaz zywy :lol:


mam w pokoju jedna na suficie i dwie nocne wiec jak narazie starczy;]
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

Rafik



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 232
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-26, 23:10   

Cytat:
mit lampy wciaz zywy

jaki mit ?? :)
_________________
http://www.myspace.com/rafikspace
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-26, 23:17   

ze lampa to lampa i tylko lampa jest TRUE a wszystko inne jest bee ;P
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Rafik



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 232
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-26, 23:57   

Nie no lampa to jednak lampa chociaż nie ukrywam że tranzystor też da sie dobrze wykręcić :)
_________________
http://www.myspace.com/rafikspace
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-27, 00:04   

ja mam tranzystorowy multi mixer. przerabiany przez elektronika. i spisuje się bardzo dobrze na kolumnie Tonsila z lat 70 :P spoko że mixer ma wbudowany jakisprosty procesor efektów (poglosy i inne ch*je muje)
_________________

 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-06-27, 00:13   

nikt napisał/a:

wieksze od czego?? 12 symulacji piecy i 7 efektow (Tape Echo, standard Delay, Sweep Echo (all w/Tap Tempo), Chorus/Flanger, Phaser, Tremolo i Reverb ), 4 kanaly a jak dokupisz shortboarda to jest chyba wtedy 16 kanalow o ile pamietam



yo - to sa symulacje - i slychac roznice :/ - pozatym masa efektow ktorych i tak w wiekszosci na dluzsza mete sie nie uzywa a na koncertach naglosnionych conajwyzej poprawnie ( nie ukrywajmy - wieszosc taki w klubach jest zrobiona ) i tak tego nie slychac

nikt napisał/a:

a bandit to ta tania seria XXLa , Randal RD to tania V-max?? i co z tego?? jedno do drugiego sie ma slabo ale dyskutujemy tutjemy tutaj o jakims konkretnym przedziale cenowym. jak nie grales to po co piszesz opinie?? niech dziz ogra i porowna sam

co za glupoty pierdolisz .... nie jestem gitarzysta jednak z muzyka nie mam do czynienia od wczoraj wiem co i jak potrafi zagrac - co do serji to Bandit jest najstarszy ( najwiekszy ) w swojej lini, owszem flextone to zupelnie co innego jak spider bo ten drugi to wersja budzetowa tego pierwszego.



nikt napisał/a:

bo??


bo takie sa fakty i wyniki bezposredniego porownania - i podobnie jak w pierwszej czesci odpowiedzi - jakosc brzmienia!
nikt napisał/a:

mit lampy wciaz zywy :lol:


to nie jest mit - chyba nie miales do czynienia z prawdziwa, "swieza" lampa ....

dzix_x - nie smiej sie z lampowych wzmakow - napisz ktory Twoj ulubiony gitarzysta gra na wzmaku w pelni tranzystorowym ( pominmy line 6 bo to ciut inna sprawa ) ?
nikt napisał/a:

ze lampa to lampa i tylko lampa jest TRUE a wszystko inne jest bee ;P

to jest mit ktory stworzyli ludzie ktorzy nie moga sobie pozwolic na lampowy wzmak - Ty?


Rafik - dokladnie nie kazda lampa ma jaja i na niektorych tranzyswtorach da sie dobrze brzmiec :D Ale roznica jest w niuansach, artykulacja, atak, cieplo ... to cos.


A teraz moje preferencje co do lamp/nie lamp

teraz gram na wzmacniaczu w pelni tranzystorowym ( to jest basowy set a to troche inna historia ) , sprzet jest przedni, i to jest TO - nie mniej jednak szukam i zamierzam dokupic malego preampu lampowego, ktory w razie potrzeby bedzie mogl dokolorowac.

Narazie koniec dywagacji - bo ku*** znow mi ktos nos zlamie :/
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-27, 00:22   

jak sie skoncze smiac i zdam jutro egzamin to ci odpisze tylko neiwiem jaki to ma sens skoro nie czytasz ze zrozumieniem, nie jestes gitarzysta i wszystko bedziesz na bas przekladal
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-06-27, 00:25   

nikt napisał/a:
jak sie skoncze smiac i zdam jutro egzamin to ci odpisze tylko neiwiem jaki to ma sens skoro nie czytasz ze zrozumieniem, nie jestes gitarzysta i wszystko bedziesz na bas przekladal



cos chyba ktoras z twoich modyfikacji zawodzi i nadinterpretujesz conieco - pozostaje ci zyc z ta (nie)swiadomoscia

i polamania czegokolwiek na egzaminie
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-27, 01:04   

Trochę luzu, Panowie. Sprzęt musi być, ale jakby widowni z publiki puścić 1 piosenkę zespołu grającego w miarę mocno na [i tu lista odpowiednio dobrych wzmiacniaczy, o które się kłócie, sensownie ustawionych] to 20% nie poznałoby różnicy, 40% i tak nie potrafiło sprecyzować, co brzmi lepiej a jedynie 10% (zazwyczaj tych co gdzie indziej grają) coś byliby w stanie powiedzieć. To też z przymrużeniem oka i zasłonięcia wzmaka mówię : )

Ja jestem ponownie za tym, aby wziąć wszystko pod uwage i samemu pograć, dobrych parę minut i nie raz. Czasem trzeba nieźle odkręcić, bo wzmacniacze potrafią brzmieć lepiej/gorzej na różnych poziomach.
A przede wszystkim, codziennie przeglądać allegro, sound.pl i inne takie, może akurat coś będzie.

Co do lampy, to - wiedząc na jakiej zasadzie działa i dlaczego się ją stosuje - oraz słuchając kilku setów, uważam że nie ma nic lepszego, choć mit powstaje - ale w jej przypadku to dobrze. Elektronika musi być na naprawdę wysokim poziomie i ktoś powinien umieć się nią posługiwać (coś jak robienie muzy na kompie - tyle możliwości a zawsze ktoś się skrytykuje, lata studiów nad wtyczkami VST albo dłubanie talerz po talerzu : )

Ponownie odsyłam na http://groups.google.pl/group/pl.rec.muzyka.gitara
oraz przeszukiwanie wg. wzmacniacza.

Na przykład zacytuję jeden z postów w przypadkowo znalezionej dyskusji (nie mój : )

Cytat:

> A moze lepiej by bylo kupic Peavey Bandit 112 ?? Co o tym myslicie ceny
> bandit'a i TF300 sa dosyc podobne ale ktory leprzy?? Gral ktos na tym
> peavey'u ??

A więc Ja grałem i mianowicie: grając na codzie? na Valvestate 102r i TF300
(takie mamy w zespole + JCM900 ale to inna bajka;) ) pojechałem raz do
kolegi, który zakupił właśnie Bandit'a 112. Od razu mówie że byłem pod dużym
wrażeniem kanłu mocno przesterowanego przy pogrywaniu w DOMU. Podkraślam w
domu ponieważ inaczej wygląda sprawa gdy owe piece zaniesiemy na salę prób i
rozkręcimy się na przynajmniej 50%. Więc jeżeli chodzi o pogrywanie w domu
(przyjmując że wzmacnaicze są +-100W) to podium wygląda tak: 1)Bandit 112 2)
Laney 3) Marshall. Po zaniesieniu wszystkiego do salki i graniu z zespołem
(2 gitarka, bas perkusja, wokal) sytuacja zmienia się o 180 stopni :
1)Marshall 2)Laney 3)Bandit 112. Tak więc czeba uważać bo kupując możemy
wpaść w zachwyt brzmienia przy niższym volume ale później może być gorzej.
Naprwdę Valvestate Marshalla nie są takie złe do grania w zespołach. One
kiepsko brzmią przy niższym volume. To fakt że przy naszym jcm900 sieje
trochę spiaskiem ale po zmianie gitarki która ma już fajne przystawki EMG
piecyk dostał skrzydeł i naprawdę jeszcze długo nam będzie służył.Przpraszam
trochę się rozpisałem.


Jeszcze opninie na http://www.harmony-central.com/ są dość ciekawe - ja polowałem na okazję i mi się udało (sam grałeś dzix) też mając ograniczenia finansowe, nad Banditem też się zastanawiałem, ale sądząc po opiniach, zastanowiłbym się i gruntownie pograł.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-27, 14:50   

"yo - to sa symulacje - i slychac roznice :/ - pozatym masa efektow ktorych i tak w wiekszosci na dluzsza mete sie nie uzywa a na koncertach naglosnionych conajwyzej poprawnie ( nie ukrywajmy - wieszosc taki w klubach jest zrobiona ) i tak tego nie slychac"

to jak nie slychac to po co dokladac do kiepskiej lampy ktora kiepsko naglosniona bedzie brzmiala tak samo??

"co za glupoty pierdolisz .... nie jestem gitarzysta jednak z muzyka nie mam do czynienia od wczoraj wiem co i jak potrafi zagrac - co do serji to Bandit jest najstarszy ( najwiekszy ) w swojej lini, owszem flextone to zupelnie co innego jak spider bo ten drugi to wersja budzetowa tego pierwszego."

uuuu ale lubie takie pyskówki ,prawie jak w podstawówce koło mojego okna :D bandita to odpowiednik spidera wsrod peaveyów. potem masz serie XXL ktora odpowiada flextonowi i w koncu lampy ktore mozesz sobie przyrownywac do vetty


"bo takie sa fakty i wyniki bezposredniego porownania - i podobnie jak w pierwszej czesci odpowiedzi - jakosc brzmienia!"

no to patrz, a moglbym przysiadz ze ten gowniany spider ma lepiej brzmiacy kanal czysty np. niz mesa Dual i tripel a poziom szumow nizszy od 5150 . jakosc brzmienia to czad zwlaszcza jak porownujesz dwie skrajne konstrukcje, jedna budzetowke i lampe w domysle z wyzszej polki (bo sory ale raduli jak i hektor labogi sa padaczne i ostatnie co moge o nich powiedziec to to ze maja dynamike i podkreslaja artykulacje gry)

"to nie jest mit - chyba nie miales do czynienia z prawdziwa, "swieza" lampa .... "

sypiasz ze mna i wiesz wszystko na temat z czym mialem a z cym nie mialem do czynienia?? :lol:

"to jest mit ktory stworzyli ludzie ktorzy nie moga sobie pozwolic na lampowy wzmak - Ty?"
i tu sie posikalem. mialem lampki mialem tranzystorki mialem pody i mase pierdol i jesli mowie o czym to na podstawie moich opinii i doswiadczen (jesli nie to zaznaczam). mit tworza dzieciaki ktore sie napatrzyly na swoich idoli ktorzy stoja za fefnastoma paczkami marshalla a na kazdym klipie moga slinic sie na nowa Mese, jak rowniez ludzie ktorzy jak i ty oceniaja sprzet po cenie (jak widac w tej wypowiedzi a nie po faktycznych mozliwosciach i relacji cena/jakosc/opcje

"Rafik - dokladnie nie kazda lampa ma jaja i na niektorych tranzyswtorach da sie dobrze brzmiec :D Ale roznica jest w niuansach, artykulacja, atak, cieplo ... to cos."

tiaaa a 90% ludzi nie slyszy roznicy w nagraniach i na koncertach, wszystko mozesz podkolorowac, ominac i ustawic. tym bardziej na symulacjach. te niuanse o ktorych mowisz sa slyszalne w domu a nie na probie albo koncercie

"Narazie koniec dywagacji - bo ku*** znow mi ktos nos zlamie :/"

mnie krzycz wiecej podawaj konkretów i nie mów do nieznajomych że pierdola to mozesz uniknac takich sytuacji
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

JARS; akurat branie opinii z polskich for i grup dyskusyjnych jest moim zdaniem takim samym nieporozumieniem jak i z Harmony central. niestety wiekszosc ludzi ktorzy wypowiadaja sie tam , pisza opiie to dzieciaki ktore na kazdy nowy sprzet mowia ze jest najlepszy (bo jest ,nie mialy poprostu do tej pory nic lepszego w rekach) i przewaznie zawyzaja znacznie oceny sprzetu.


DZIx dal konkretne propozycje, podsunalem mu jeszcze jedna opcje i gdzie moze uslyszec, ma okreslone fundusze do wydania i sam wie czego szuka. to nie sa jakies mega rzadko spotykane modele zeby sobie ich niemogl ograc przed zakupem wiec cala ta dyskusja byla OT. a poewka jest ze na gitara.pl w tej chwili jest podobna dyskusja o wyzszosci lampy nad cyfra i sporo ludzi sie lamie w wyborze

pozdro
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-27, 16:45   

Przecież nie trzeba się opierać na opinii innych - jakkolwiek bzdurą mogłoby być to, co zacytowałem, to opinia tej osoby sugeruje, aby Bandita przetestować również przy większym odkręceniu, a ocenić można samemu.

Ja kupiłem np. sprzęt nie przesłuchując jak brzmi, gdyż była to niezła okazja => gdyby okazało się, że brzmi fatalnie to na pewno sprzedam z zyskiem. Na razie jestem średnio zadowolony (specjelnie koncertów i tak nie gram), ale jakbym kupił coś w tej klasie cenowej co założyłem, prawdopodobnie byłoby gorzej : ) Można tak i tak.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-06-27, 17:03   

nikt napisał/a:
....


bo wszyscy wiedza ze to akurat Ty jestes najlepszy, i ze TYLKO Ty masz zawsze racje a Satriani tak wogole to do wrocka przyjechal Ciebie posluchac


------->


Jak dla mnie EOT - jak moge cokolwiek dodawac do tego co Ty napisales - jak moglbym i smial z Toba polemizowac? :P
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-27, 17:16   

Nie prawda, bo rację mam ja i zaraz dzwonię do Satrianiego, co on sądzi o wzmakach do 400$ :)

FurioSan napisał/a:

------->


Strzałeczka?

---------------------------------
@dzix A jeśli masz w perspektywie potem znów dopływ kasy, to też posłuchaj jakieś głowy - może paka się potem znajdzie.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-27, 17:53   

FurioSan napisał/a:

bo wszyscy wiedza ze to akurat Ty jestes najlepszy, i ze TYLKO Ty masz zawsze racje a Satriani tak wogole to do wrocka przyjechal Ciebie posluchac


------->


Jak dla mnie EOT - jak moge cokolwiek dodawac do tego co Ty napisales - jak moglbym i smial z Toba polemizowac? :P


:roll:

na takie argumety oplaca sie czekac :oops: :?

nie jest mowa o tym kto jest najlepszy wiec nie wyjezdzaj z takimi tekstami, rozmawiamy o sprzecie?? to podaj pare wzmakow ktore twierdzisz ze bija inne na glowe i tyle powiedz jakie miales z nimi doswiadczenia (podrzuc jakies probki) i co mozesz polecic Dzixowi a nie nawijaj ze lampa to lampa i rzucaj focha jak trzynastolatka.
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Rafik



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 232
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-27, 18:03   

Bijcie się :twisted:
_________________
http://www.myspace.com/rafikspace
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku