Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy portal dla Wrocławian
Autor Wiadomość

martyna


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-01-07, 03:04   Nowy portal dla Wrocławian

Hej! :)

Niedawno ruszyła wrocławska wersja portalu dood.pl

Dood.pl - to serwis, który umożliwia wymianę opinii o mieście. Łączy w sobie funkcję wyszukiwarki z serwisem społecznościowym. Jego celem jest stworzenie jak najbogatszej bazy wrocławskich miejsc (sklepów, restauracji, firm świadczących usługi, itp.) opatrzonych opiniami użytkowników. Znajdziesz tu również informację o aktualnych wydarzeniach.
Recenzje są o tyle wiarygodne, że tworzone nie przez właścicieli firm, czy lokali, a przez samych mieszkańców miasta - ludzi, którzy szukają we Wrocławiu tego, co najlepsze.

dood.pl/wroclaw/ - tu znajdziecie więcej wiadomości

Wypowiedzcie się proszę - co sądzicie o portalu? Czy uważacie znajdujące się tam opinie za przydatne? Projekt jest dość świeży, pewnie ma parę niedociągnięć - zależy nam na poznaniu Waszego zdania, żebyśmy mogli wyłapać, co jest nie tak i to poprawić :) .

Pozdrawiam serdecznie!
Martyna :)
 
 

Beataaa


Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-05-05, 10:22   

Weszłam i wydaje mi się, że pomysł jest świetny.
Brakowało czegoś, co prosto zbierałoby różniste nowości z naszego miasta, a już szczególnie czegoś, co pozwalałoby informować innych o tym, co się samemu gdzieś usłyszało lub przeczytało. Teraz już wiem, gdzie będę mogła dzielić się nadchodzącymi wydarzeniami, które są według mnie interesujące. Kto wie... może znajdę też kompanów, żeby się gdzieś wybrać ;P

Naprawdę, fajna strona.
Głupio, że tylko ja wyraziłam opinię na temat Dood.pl, ale przecież najtrudniejsza jest pierwsza odpowiedź, więc może teraz ktoś inny napisze ;)
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2011-05-05, 15:58   

Strasznie czerstwy ten portal, nie wchodźcie tam, nic się znaleźć nie da, opinii mało, a jak już są to zwykle sponsorowane. Dno + metr mułu, nigdy nie sądziłem, że dojdzie do tego, że w internecie będzie powstawać takie badziewie.
_________________
 
 

akunnia


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-07-07, 06:37   

Zapowiada się interesująco!
_________________
Pożyczki Wrocław
 
 

hatterx


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 72
 
Wysłany: 2016-10-17, 07:41   

Cześć,
jeżeli szukacie rzetelnego portalu na temat Wrocławia i całego województwa to polecam dolnoslaskie24h.pl. Na stronie wiele ciekawych artykułów, nie tylko poruszających tematy regionalne. Koniecznie odwiedźcie tą stronę i zapoznajcie się z kontentem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku