Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
All My Bliss
Autor Wiadomość

kwiatki_w_oknie



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 29
Skąd: Wrocław/Warszawa
Wysłany: 2006-06-14, 18:37   All My Bliss

heloł

jesteśmy All My Bliss
jestesmy z Wro. Tu mieskzamy, gramy i probujemy, chociaz kazdy z nas pochodzi z innego miejsca ...

gralismy juz pare koncertów we Wrocku, wiec pewnie niektorzy o nas slyszeli.

o naszej muzyce ... hmm...
najlepiej wy napiszcie co sadzicie...
nowe demko (4 kawalki w studyjnej jakosci) do zassania z

http://allmybliss.prv.pl

CZEKAMY NA OPINIE! :)

powiem tylko, ze inspiracje sa szerokie..
rock'n'roll, punk, noise, emo, indie, amerykanskie, kanadyjskie, polskie, brytyjskie...
kazdy siedzial kiedys w innych klimatach i kazdy daje cos od siebie...
na pewno nie jest pokornie: )

Arlen (nasz rozwrzeszczany kanadyjski wokalista) przemyca duzo swojego klimatu zza oceanu. wychowal se w seattle - to slychac ;) Na perkusji Asia, na gitarach Czarek i Adam (Kaczor). Na basie Adam (Stochu)

najlepsze koncerty do tej pory, to chyba ten z rewelacyjnym zespołem Amanda Woodward (Francja) i Shape Of My Fall w MOK w Opolu oraz ten z zajebistym HCowym - Altercado (Chile) i Trockim w CRK Jagiello?czyka - Wrocław.

koncertowac lubimy - jak chyba kazdy :)
jestesmy otwarci na wspolprace i propozycje
chetnie nawiazemy kontakt z zespolami w podobnych klimatach

pozdros!

mc100hu ;)
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-06-14, 19:42   

..byłam na jednym koncercie..po wczesniejszzym słuchaniu songoff- to i to baardzo fajne..
skojarzenia głównie z fugazi :] - pozitiv

kawałki z demo tyz niczego sobie a moze i wiecej..
wiec ludziSKA - ściągac :]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-06-16, 13:33   

ja uwazam ze zespol ma mega potencjal i czerpie z tradycji, ktore sie juz sprawdzily i zostaly docenione, wiec w sumie nie ryzykuja ze wynajda calkiem nowe danie, na ktore nikt nie bedzie mial ochoty :) (patrz: pilotazowy odcinek "atomowek", w ktorym gosc wynalazl miesny dzem)
budzi to moze skojarzenia z fugazi, fakt, troche z wczesniejszymi dokonaniami at the drive in, ale w gruncie rzezczy te porownania sa nikomu nie potrzebne i zwykle bywaja krzywdzace dla zespolu. chlopcy/dziewczeta sami dobrze wiedza co graja, a bylem kiedys chwile na probie (nie bylo wokalisty) i zrobilo to na mnie mile wrazenie.
nawet fajny wokal, nie przejmuje sie bokami, bo w tej muzyce w sumie nie za bardzo musi; emocjonalnie pewnie jeszcze rozwinie skrzydla a angielski jest conajmniej nienaganny.
z ta "studyjna jakoscia" to bym troche uwazal, bo w dzisiejszych czasach uzywanie takich okreslen to jak obiecywanie zlotych gor - jakosc ktora osiagneliscie wy, nietrudno jest osiagnac zamykajac sie w salce prob na 3 dni, z kompem, mikserkiem i kims kto potrafi obslugiwac kilka wtyczek vst. i mozna przy tym pic nawet.
nie mowie, ze jest zle, bo jest prawie bardzo dobrze. ale jest to tak dla mnie, tzw. typowe demo.
w kazdym razie - material zgrywam na mp3 pleja i bede go sluchal bo jest fajny. innym bede polecal, bo cos mi mowi ze na koncertach jest powa!
pozdrawiam zespol.
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-06-16, 15:27   

hehe
arlen angielski chyba powinien miec niezly w koncu jest kanadyjczykiem gdzie angielski jest jezykiem urzedowym :D
demko bardzo dobre ale nie do konca oddaje ten power ktory bije ze sceny kiedy AMB gra koncerty.
szczegolnie fajnie wychodza im koncerty w malych klubach (typu Salonik), gdzie wokalista i gitarzysci moga sie bawic przy swojej muzie razem z ludzmi "pod scena" (jesli w takim miejscu jak salonik mozna mowic o czyms takim jak scena hehe).
zauwazylem ze na ludziach ktorzy pierwszy raz widza AMB w akcji duze wrazenie robi tez niepozorna Aska nawalajaca mocno w bebny :D
ogolnie demo polecam, ale jeszcze bardziej polecam isc na koncert!!!
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

breslauer



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 58
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 12:14   

stemp napisał/a:
...


Z tym koncertem to święta racja :) !!

deprim napisał/a:
...


W polandzie mało osób zna te zespoły. Jakoś tak nie wiem w sumie dla czego. Jeżeli chodzi o Fugazi to kultowa kapela, ale at the drive-in to tak na prawdę nawet w stanach nie był znany bardzo. Czytałem coś o nich ostatnio i powiem, że ich sytuacja zbytnio nie różniła się od tej znanej z polskiej sceny. Chociaż muszę przynać, że w Polsce brakuje swobody, każdy ma ściśnięte jaja (jajniki), a jak nie ściśnięte to przesadza w drugą strone. Właśnie taki looz, niepolski, prezentuje AMB i nic więcej dodawać nie trzeba. ZERO kompleksów. Strasznie mi się podobało.

Pozdrawiam
Kryszczyn
_________________
www.breslauer.pl
breslauer.mp3.wp.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku