Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Składanka wrocławskich zespołów
Autor Wiadomość

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-07-06, 16:19   

Lista kapel jest w pierwszym poście w tym temacie.
Co.in bez problemu zgłoszony, w sprawie masteringu jest jeszcze kilka opcji, dzięki, może uda się profesjonalistę załatwić (Keyff? Może ktoś z Fotoplastikonu itp.).
Kapel, które po wakacjach będą miały materiał jest więcej i też się zgłaszają z pytaniami, w tym Omnitones - aktualnego dema nie mają.
Utwór - chyba sam powinieneś wybrać, jak nie to się zdacydujemy później.
W sprawie wysyłania wersji 'wave' napiszę do wszystkich razem + co o składance wiadomo.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

za??s



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 97
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-07-13, 22:36   

Siemanko wszystkim!
Po dłuższych bojach udało mi się w ko?cu zarejestrować na wRockowym forum - tyle tytułem wstępu;)

Co do składaneczki - idea jak najbardziej zacna i cieszę się, że ktoś o nas pomyślał przy tej okazji - mega dzięki. Co do ewentualnego numeru - w rozmowie z Sikorą powiedziałem że jest mi to obojętne, ale jeśli to jest problem to stawiam na "In Rivers"...

Keyff - nie wiem skąd masz info o niemożności zagrania przez nas koncertu promocyjnego:) - wystarczyło uderzyć do mnie z pytaniem czy jesteśmy w stanie:) - w ciągu miesiąca wracam do kraju na stałemi ruszamy ostro z robotą... na październik planujemy dużą trasę więc taki koncercik byłby dobrym przedbiegiem...

pozdro dla wszystkich;)
_________________
www.dustblow.com
www.myspace.com/dustblow
 
 

Keyff


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 14
Wysłany: 2006-07-17, 11:56   

lol załęs, jeszcze nie wiedziałem że wracasz :) Teraz to dustblow będzie hiperaktywne. A właśnie - jak wrócisz to moglibyście usiąść i płytę zrobić w ko?cu.

btw. chodziło mi o to, że fajnie jak będą to zespoły aktywne. Znana wszystkim historia co.in to oczywiście specjalny przypadek - w jakimś sensie cały czas istnieje - ale rzadko kiedy jest w stanie zagrać koncert, ale wiadomo, że cały czas jest.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-07-29, 18:20   

Została wysłana informacja do zespołów, że do 15 sierpnia muszę otrzymać nagranie wybranej piosenki ze składanki aby móc przygotować wstępną wersję audio dla sponsorów i wytwórni. Jeśli dołączy się jakiś zespół albo ktoś nie otrzymał maila to nie ch się zgłosi jeryha[]wp.pl

Jednocześnie wciąż otwarta jest lista potencjalnych sponsorów do których możnaby uderzyć - ktoś ma pomysł niech pisze : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-08-27, 18:43   

Zespołom dałem czas do 15 sierpnia i tak jak przypuszczałem nieliczni w tym czasie się skontaktowali, maile w stylu "a faktycznie miałem wysłać, sorki zapomniałem" to normalka.

Dust Blow nie chcąc wrzucać starego materiału zrezygnował, zespół Milk nie odpowiada (otrzymałem potwierdzenie = maila przeczytali) więc zostają odsunięci od składanki.
Kilka osób poruszyło ważne kwestie - m. in. prawne - będę wstanie na nie odpowiedzieć znając wydawcę/wytwórnię.

Dziękuję zespołom Warn, Kredenz, Clon, 4Dziki i Headup gdyż jako jedyni dostarczyli utwór wav/na płycie.

Niektórych zespołów utwór musiałem zdobyć sam (mp3) a Nation, Chaqma (kwestie prawne z dotychczasową wytwórnią), Maanalainen (dzięki za tel. od Szumiego, który wyjaśnił mi, że kawałki będą później i doradził parę spraw) nie wysłały mi nic więc na wstępnym demo, które wyślę 29 sierpnia ich kawałków nie będzie.

Na razie zająłem się nową wersją wrocka - serwis miał być jedynie czynnikiem zespalającym zespoły i wsparciem organizacyjnym składanki, ale widząc jak do tego podchodzą zainteresowani prawdopodobnie weźmiemy z Sikorą sprawy we własne ręce i sami wybierzemy zespoły (których niewiele zostaje : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-07, 16:01   

Przepraszam wszystkich zainteresowanych, ale projekt na razie musi zostać zawieszony. Nie zamknięty bo nie wykluczam wydania takiej składanki, ale w obecnej formie prawdopodobnie nie zako?czyłaby się sukcesem : )

Pomijając braki z czasem są 2 powody - pieniądze i... zawartość merytoryczna.

Próbowałem zainteresować projektem wytwórnie - nieduże, ale są one bardzo nastawione na zyski gdyż jakość (nie dźwiękowa) składanki nie przypadła im do gustu aby wspierać (z zyskami to się nie dziwię). Ja jak przesłuchałem 'składankę' całą od początku do ko?ca to mam wrażenie że jest strasznie chaotyczna - wina założe?, niektórych piosenek (złe dobranie) - nie jestem obiektywny bo słucham/znam te zespoły na co dzie? ale szerszej publiki by to nie zdobyło. Zresztą powstaje składanka Mediageneracji, co nie traktuję jako konkurencję, tylko kolejny krok dla sceny wro.
Brak zaplecza i środków, bieganie w poszukiwaniu sponsorów i za zespołami oraz trudna sytuacja ogólnie muzyki 'płytowej' sprawia, że na razie rezygnuję - sam fakt prowadzenia stronki to za mało. O trudnościach wiadomo było od początku.... ale jak są osoby chętne na tę/inną akcję to mogę przekazać moje doświadczenia i zapewnić wsparcie wrocka.

Za współpracę dziękuję, tematu nie zamykam.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

david_insult



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 204
Wysłany: 2007-05-17, 15:52   

to my się chętnie piszemy na drugą edycję;) vol 2 czy cos ... cóż demko dopero pod koniec czerwca, ale fajna inicjatywa


pozdrawiam
_________________
our existence is an insult to god
www.insult.pl
www.myspace.com/insultbandpl
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2007-06-26, 08:04   

no przeciez wyszlo ze inicjatywa i owszem ale z projektu nici. a szkoda.
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku