Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nauka gry na gitarze?
Autor Wiadomość

Shagg


Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 15
 
Wysłany: 2009-06-25, 11:36   Nauka gry na gitarze?

Ahoj.

Jako, że nie jestem z Wrocławia a tak wyszło, że tu studiuję chciałbym się dowiedzieć czy możecie kogoś / coś polecić jeżeli chodzi o naukę gry na gitarze.

Widziałem stronę szkoły rock and heavy metalu ale ceny jak dla studenta odstraszają.

Szukam raczej kogoś zaawansowanego w tej dziedzinie, ponieważ sam już trochę gram i chciałbym uderzyć w samą teorię muzyki i bardziej zaawansowane techniki niż odgrywanie tabulatur z sieci czy też klepanie chordów.

Z góry dziękuję jeżeli ktoś coś / kogoś poleci. :)

EDIT:
A może ktoś zna jakąś szkołę muzyczną, która ma terminy takie, że można je pogodzić ze studiowaniem?
_________________
Vampires... / Dziki Ogród
 
 

5k18a



Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 15
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2009-06-26, 09:34   

Ja chodziłem do Rock and Heavy polecam naprawdę, co do ceny możesz się dogadać, wybrać tryb konsultacyjny np raz w miesiącu. Powiesz, że nie chcesz chodzić na inne zajęcia po za teorią i graniem. Tak też warto, bo przynajmniej ktoś wytyczy ci ścieżkę którą będziesz podążał. Jak będzie taka opcja to idź na gitarę do Bogdana spoko z niego koleś jest :)

Co do szkół muzycznych to może być problem, bo nie prowadzą żadnych kursów. Trzeba się po prostu do nich zapisać i ciągnąć cały tok nauczania, co raz jest droższe a dwa musisz mieć już podstawowe wykształcenie muzyczne.

Odpuść sobie ludzi którzy dają lekcje za 20zł/h bo ciężko trafić na kogoś kto coś naprawdę potrafi. A na początek polecam ci zakup książki "Żadnych Tajemnic" Krzyśka Błasia jest tam w zasadzie wszystko co powinieneś wiedzieć z dziedziny teorii i techniki, napisane naprawdę w bardzo przystępny sposób. Ja już przerabiam tą książkę od 6 miesięcy i jestem w połowie. Postępy gwarantowane, tylko wymagana systematyczność absolutne minimum to 30min dziennie najlepiej to tak z 2 godzinki :) Tak że życzę dużo samo zaparcia.
 
 

Golbik


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-06-28, 23:08   

A ja zapraszam do siebie na lekcje.
Żeby każdy mógł się przekonać czy coś potrafię, pierwsze 30 min lekcji jest gratis. Potem wychodzisz albo zostajesz. Lekcję daję w domu, tuż obok Galerii Dominikańskiej, na ul. Kazimierza Wielkiego. Cena 25 zł/h.


Kontakt:
GG 3646506
Golbik@gmail.com


P.S. Aktualnie mam indywidualne lekcje w Rock&Heavy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku