Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Heap of Ashes za kulisami
Autor Wiadomość

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-05-10, 21:20   

Te grzybki to morele, ale po angielsku (grafika@google rulez : )
Oczywiście zastanowie się, jaką karę wymyśleć za krytykowanie i przywoływanie imienia admina waszego... :>
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

bojan


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 130
Skąd: Nieznajowa
 
Wysłany: 2006-05-11, 01:01   

dzieki za podzial Jars, od razu lepiej :-)

pozdro
_________________
http://www.myspace.com/hoaband
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-05-11, 01:59   

tak wiec teraz jak juz temat zostal przeniesiony to pewno nikt juz ne bedzie chcial tu pisac :P
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

justynka



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 21
Skąd: z miejsca gdzie kroliczki mowia sobie dobranoc;))
Wysłany: 2006-05-11, 03:26   

buchaj napisał/a:
"Nikt chyba nei lubi czytać drętwych forum, gdzie pisze sie tylko o tym jak wspaniale się gra i kiedy nowa płyta... jest git, że jest porządna gadka... wszyscy wiedzą co to HOA i mamy największą frekwencję na wrocku... hehehehhee"


Buchaj ma racje :) Trzeba wyluzowac!!!!!!!!Chcialabym tylko zauwazyc,ze z takiej niekontrolowanej papalaniny mozna wiele sie dowiedziec na temat osob z zespolu HOA :mrgreen: Jk na razie jeszcze nikt tutaj nie zamiescil zadnej "wartosciowej"krytyki :wink: Jak widac znowu prowokuje :twisted: Nie chce byscie tu ich obrzucali blotem ale zawsze warto dowiedziec sie od swoich fanow czego im np:brakuje na ich koncertach.Ja na przyklad chcialabym zeby perkusista gral na garach bez koszulki :lol: Co o tym myslicie??;))Zeby moc jednak wypowiedziec sie na ten temat trzeba przyjsc na ich koncert....bez tego ani rusz :wink:
_________________
Kochaj i szalej,nie pytaj co dalej, bo potem jest tylko niebo;)))
 
 

justynka



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 21
Skąd: z miejsca gdzie kroliczki mowia sobie dobranoc;))
Wysłany: 2006-05-11, 03:31   

Jars napisał/a:
Te grzybki to morele, ale po angielsku (grafika@google rulez : )
Oczywiście zastanowie się, jaką karę wymyśleć za krytykowanie i przywoływanie imienia admina waszego... :>

Mam nadzieje ze nie dostane od ciebie czerwonej kartki za to co napisalam wczesniej hihi :wink:
_________________
Kochaj i szalej,nie pytaj co dalej, bo potem jest tylko niebo;)))
 
 

mOrel



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 248
Skąd: WrocławINFO
Wysłany: 2006-05-11, 11:32   

Ja się z miłą chęcia nadal będę kłócił z Justynką - czekam tylko na jakiś powód :mrgreen:
_________________

|http://www.last.fm/user/m0rel/|
 
 

buchaj


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 137
Wysłany: 2006-05-11, 11:42   

No ja też dziękuję Jarsowi za podział. Jest teraz zajebiście... można pisać o pierdołach... czyli to co mi najlepiej wychodzi...
_________________
;-)
 
 

mOrel



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 248
Skąd: WrocławINFO
Wysłany: 2006-05-11, 12:50   

Justynko - mojego zdjęcia nie ma, ale ta podobizna którą mam eraz jest dośc do mnie podobna :mrgreen:
_________________

|http://www.last.fm/user/m0rel/|
 
 

justynka



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 21
Skąd: z miejsca gdzie kroliczki mowia sobie dobranoc;))
Wysłany: 2006-05-26, 21:12   

Nic sie nie dzieje....Nikt sie nie bawi..............Co sie stalo z tym forum????????????Zero skandali,kłótni i w ogóle zero gadki.Trzeba to zmienic-jak myslicie? :wink:
_________________
Kochaj i szalej,nie pytaj co dalej, bo potem jest tylko niebo;)))
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-05-27, 15:15   

No to ja mam pytanie - gdzie był striptiz podczas występu HOA w Madnessie. hmmm???
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-05-27, 18:05   

Poza tym miala byc jakas tancerka na scenie czy cos ;)
Chyba ne był miał być mią wokalista ;)
Na scenie owej szalonej tancerki ne bylo i na parkiecie tez przez caly koncert jej ne bylo wiec co z nią :>??
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

justynka



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 21
Skąd: z miejsca gdzie kroliczki mowia sobie dobranoc;))
Wysłany: 2006-05-27, 21:34   

Hejka :D Chce publicznie oglosic ze chlopaki z zespolu HOA nie chcieli bym tanczyla na scenie i tylko dlatego mnie tam nie bylo :cry: Nie chca bym robila wioske na scenie :lol: Powiedzcie ze to nie prawda :wink: Jezeli jednak chcecie mnie zobaczyc na ich koncercie to napiszcie list motywacyjny do menadzera HOA i zalaczcie 100 podpisow to moze da sie cos zrobic :P Nie mialam pojecia ze mam fun club hihihi :P
_________________
Kochaj i szalej,nie pytaj co dalej, bo potem jest tylko niebo;)))
 
 

mOrel



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 248
Skąd: WrocławINFO
Wysłany: 2006-05-28, 02:11   

Ja się wogóle rozglądałem za Tobą ale jakoś nie mogłem Cię dojrzeć :P
_________________

|http://www.last.fm/user/m0rel/|
 
 

bojan


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 130
Skąd: Nieznajowa
 
Wysłany: 2006-05-28, 02:15   

mOrel napisał/a:
Ja się wogóle rozglądałem za Tobą ale jakoś nie mogłem Cię dojrzeć :P


No wlasnie Justus... tlumacz sie :-P
_________________
http://www.myspace.com/hoaband
 
 

justynka



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 21
Skąd: z miejsca gdzie kroliczki mowia sobie dobranoc;))
Wysłany: 2006-05-28, 03:04   

bojan napisał/a:
[quote="mOrel"]Ja się wogóle rozglądałem za Tobą ale jakoś nie mogłem Cię dojrzeć :P


No wlasnie Justus... tlumacz sie :-P [/quote]

No chlopaczki tak to juz jest.....niestety nie mialam jak przyjechac do tego Mednesu bo moi znajomi pojechali na weekend do domciu a ja bidulka sama musialabym sie pałętać po tym ogromnym miescie....po prostu nie mialam z kim wracac :cry: Widzicie jak to jest gdy nie ma kto mnie odprowadzic do akademika :wink: Też żałuje ze nie bylam bo wiesz Morelko w koncu zobaczylabym Twoje prawdziwe oblicze hihihi a Tobie Yaro zrobilabym w koncu jakies zdjecie w akcji gdy wymiatasz na swich garach bo niestety chyba czujesz sie troche pominiety i pewnie zazdroscisz Bojanowi(bo jak pamietasz zrobilam mu na tym rokkfestiwalu takie rzeżnickie zdjecie hihi) :lol: Obiecuje zrobic Ci taka fajna fotke ale jest jeden warunek:musisz ściągnąć koszulke :D :D Chyba zrobilbys to dla swoich fanek??No i oczywiscie dla mnie?hehehe :wink: :lol:
_________________
Kochaj i szalej,nie pytaj co dalej, bo potem jest tylko niebo;)))
 
 

bojan


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 130
Skąd: Nieznajowa
 
Wysłany: 2006-05-28, 03:10   

USAGI napisał/a:

Chyba ne był miał być mią wokalista ;)


:mrgreen:

aleosohozi?

:twisted:
_________________
http://www.myspace.com/hoaband
 
 

justynka



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 21
Skąd: z miejsca gdzie kroliczki mowia sobie dobranoc;))
Wysłany: 2006-05-28, 03:17   

Jars napisał/a:
No to ja mam pytanie - gdzie był striptiz podczas występu HOA w Madnessie. hmmm???


NO WLASNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jars czemu nie sciagnales koszulki??????????????????????????????????????????????????????????hihihi :lol: :lol: :lol: :lol:
Marudzisz ze nie bylo striptizu a sam wcale nie swiecisz przykladem hehehe :wink:
_________________
Kochaj i szalej,nie pytaj co dalej, bo potem jest tylko niebo;)))
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-05-28, 15:21   

justynka napisał/a:
Hejka :D Chce publicznie oglosic ze chlopaki z zespolu HOA nie chcieli bym tanczyla na scenie i tylko dlatego mnie tam nie bylo :cry:
CO??? A to brzydale :P Ale w sumie nawet i rozumiem bo jeszcze bys dala wiekszy szoł niz wokalista i co by wtedy bylo :D

justynka napisał/a:
Jezeli jednak chcecie mnie zobaczyc na ich koncercie to napiszcie list motywacyjny do menadzera HOA i zalaczcie 100 podpisow to moze da sie cos zrobic :P
hmmm a menadzer HOA to kto? I czy jest tego swiadomy ,ze jest taka opcja :D ?? Bo ja jestem w stanie zebrac te 100 podpisow :D Tylko czy menadzer wtedy umowy dotrzyma :P


justynka napisał/a:
po prostu nie mialam z kim wracac :cry: Widzicie jak to jest gdy nie ma kto mnie odprowadzic do akademika :wink:
eno cza było na forum napisac ,ze cza Ci kogoś kto by Cie odprowadził to bym sie zgłosila :D a co :] A ktory akademik :>?? Moze to ten w ktorym bywam średnio codziennie :D

justynka napisał/a:
Też żałuje ze nie bylam bo wiesz Morelko w koncu zobaczylabym Twoje prawdziwe oblicze hihihi
ano ja byłam i poznałam Morela :D sesese ^__^ i wydaje mi sie ,ze juz CIe widzialam na innym koncercie w Mednessie ;) hihi coraz więcej forumowiczow poznaje :D


justynka napisał/a:
a Tobie Jars zrobilabym w koncu jakies zdjecie w akcji gdy wymiatasz na swich garach bo niestety chyba czujesz sie troche pominiety i
O!! Wlasnie wlasnie perkusista powinien miec miejsce z przodu zaraz obok vocalisty ;) Bo zawsze mam problemy z cyknięciem perki :( Wiecie ile cza sie namęczyć zeby wyczyć momęt w ktorym widac perkusiste z przodu sceny?? I to jeszcze tak zeby go talarze ne zasłaniały... masakra... Co chwila w kadr wtrynia sie gitarzysta albo wokalista :D

Swoją droga Buchaj mi przed koncertem podpadł bo co chciałam komuś fote pstryknąć to On mi wchodził w kadr :D Jak sie wtrynil na prawo to stwierdzałam ,ze porobie zdjecia gitarce z lewej i Buchaj momętalnie pojawiał sie z lewej strony sceny :D Jak by kurcze podświadomie gonił obiektyw aparatu :D

A wracając do perki to starałam sie nakręcic filmik z samym tylko perkusistą ale nestety ,ze perka jest z tyłu a moj aparat ne wyrabia w pomieszczeniech to filmik jest bardzo ciemny :? Ale widac ,ze tam perka śmiga :P Filmik specjalnie dlugi ne jest i nestety oczywiscie widac na nim noge Buchaja i ręke z kawałkiem gitarki ;)

bojan napisał/a:
[quote="USAGI"]
Chyba ne był miał być mią wokalista ;)


:mrgreen:

aleosohozi?

:twisted: [/quote]hehe zamieszałam troche :mrgreen:
Chyba ne miał nią być wokalista
Znaczy sie wokalista chyba ne miał być tą tancerką :mrgreen: bo tak śmigał po scenia ,ze chyba za tancerke tez robil :D
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

buchaj


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 137
Wysłany: 2006-05-28, 16:08   

No musiałem robić za tancerkę... A Justynka, Ty Jarsa z Yarfem pomyliłaś... Jars to nasz ziomek, a Yaro to perkusista... hihihihihihiihihihihi...

A prospos tego latania po scenie, to chyba przez moje ADHD hhihihihihihihhihii...
_________________
;-)
 
 

justynka



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 21
Skąd: z miejsca gdzie kroliczki mowia sobie dobranoc;))
Wysłany: 2006-05-28, 17:21   

Sorki za ta pomyłke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oczywiscie chodzilo mi o Yara :oops: No a Tobie Jars tez moglabym zrobi zdjecie bez koszulki jak chcesz hihihi :lol:
Widzisz Usagi jakbym wiedziala to bym do ciebie napisala i bymy moze razem wracaly hehehe tylko wydajemi sie ze na Biskupin to ty nie masz po drodze hehehe :wink:
Buchaj to po prostu urodzony szolmen i dlatego go zawsze pelno na scenie :lol: Ale to dobrze ze chlopak chce zastapic tancerke....wydaje mi sie braciszku ze dalbys rade nawet zastapic baletnice... z twoim potencjalem TO CHYBA ZADNE WYZWANIE :lol: hehehe Wiesz(no nie wiem czy dasz sie podpuscic....... :wink: ) ale zaloze sie ze nie wystapilbys w różowym stroju baletnicy........hehehhehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A propos wszystkich forummaniakow to chetnie bym was poznala hehehe.....musimy sie kiedys wszyscy spotkac na koncercie HOA.CO WY NA TO???????????????????????? :?:
_________________
Kochaj i szalej,nie pytaj co dalej, bo potem jest tylko niebo;)))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku