Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Salka Playground: 1 niezadowolony przez 1,5 roku.
Autor Wiadomość

kuli0z
Gość

Wysłany: 2008-02-05, 14:54   Uwaga na ściemniaczy!!!

Sala Playground to bardzo fajne miejsce do pogrywania, ale uczulam na kolesi, którzy obsługuja ten obiekt. Terimn ustalony z jednym z obsługujących został przesunięty bez powadomienia mnie. Wytłumaczenie było takie, że nie odbierałem telefonu, więc nagrał się mi na poczte. Tak wygląda odwoływanie terminu próby. Więc jeśli chcecie byc wyrolowani to zapraszam do sali PLAYGROUND, ale nie moge zapewnić, że nie spotkacie tam kogoś kto odbywa próbę w tym samym terminie co wy. Sala nie jest tania bo kosztuje 20 zł za 1h + 5 zł za talerze. Aha jeszcze jedno, o pięknych sanitariatach, o których jest napisane w opisie - załatwianie potrzeb fizjologicznych odbywa się przed budynkiem. Więc historia PLAYGROUNDU jako miejsca na próby jest zmyslona. Pozdro dla Kolo, który mnie wykręcił.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-02-05, 16:18   

Dobre wyrolowanie, umówienie 2 zespołów na 1 godzinę i eksternistyczny kibel to standard wynajmowanych salek, poza swoją własną zawsze się tak działo, tradycja musi być : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Peet


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-04-23, 07:17   Re: Uwaga na ściemniaczy!!!

"Terimn ustalony z jednym z obsługujących został przesunięty bez powadomienia mnie. Wytłumaczenie było takie, że nie odbierałem telefonu, więc nagrał się mi na poczte"

Skoro nagralem sie na poczte to znaczy ze pinformowany zostales droggi kolego. Niestety nie mialem innego wyjscia. Zarzucanie nam nieprofesjonalizmu jest nie w porzadku. Choc nie z naszej winy chcielismy wam to jakos wynagrodzic ale bez skutku... Lepiej sie obrazic i oczerniac na formu....
A co do sanitariatu to dziala i jest sprawny i czysty ale ale lepiej sam wpadnij i zobacz :P
 
 

Peet


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-04-23, 07:20   

Jars napisał/a:
Dobre wyrolowanie, umówienie 2 zespołów na 1 godzinę i eksternistyczny kibel to standard wynajmowanych salek, poza swoją własną zawsze się tak działo, tradycja musi być : )


I jeszcze drogi Jarsie. Przyjdz, zobacz, i ocen SAM i nie sugeruj sie jedna opinia pana Goscia....
Od prawie 1,5 roku dzialalnosci wszyscy sa zadowoleni i nie narzekaja ale zawsze sie ktos znajdzie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku