Forum muzyczne wROCK.pl

O forum i stronie wROCK.pl - Sugestia nt. 'Oznacz posty jako przeczytane'

Kapral - 2008-03-04, 20:13
: Temat postu: Sugestia nt. 'Oznacz posty jako przeczytane'
Otóż link ten znajduje się pod linkami do paneli, w mało - moim skromnym zdaniem - wygodnym miejscu. Może lepiej umieścić go pośród tych linków:

"Zobacz swoje posty
Zobacz posty bez odpowiedzi
Zobacz posty od ostatniej wizyty"
?
mychalyna - 2008-03-04, 21:19
:
ee tam ;p
USAGI - 2008-03-04, 21:53
:
ano było by tak wygodniej.

Aczkolwiek obecne umiejscowienie przynajmniej motywuje mnie by czasem zerknąć na krzykopudełko p;

więc w sumie wole żeby zostało jak jest...
Kapral - 2008-03-05, 09:22
:
Dlatego też mówiłem kiedyś, żeby shoutbox też przenieść do góry! :D
Bo na forum nie pojawia się aż tyle forum, żeby przeglądać po kolei wszystkie panele - ja zwykle klikam w trackera (tj. 'Zobacz posty od ostatniej wizyty').
Jakby 'Oznacz wszystkie fora jako przeczytane' i shoutbox były na górze to byłby czad zupełny ;D.
Jars - 2008-03-05, 10:42
:
Na razie zmian nie będzie bo pracuje i pisze mgr - na pierwszy ogie? pójdzie i tak wrock (niekatualna połowa działów) więc grzebać w kodzie by lekko poprawić usability mi siękompletnie nie chce - szukałem opcji żeby shoutbox był na górze ale nie znalazłem, drobne zmiany na forum mają tak niski priorytet, że wybacz mi Kapral, musisz przecierpieć ruszanie myszką. Zresztą co takiego się w Shoutboxie dzieje : )

Ja np. wogóle "nie oznaczam wszystkich jako przeczytane" - po porstu wszystkie czytam i problem z głowy.
Sin - 2008-03-05, 10:46
:
ale jaja, nawet nie wiedzialam, ze jest taka opcja! :D
Kapral - 2008-03-05, 16:21
:
No generalnie ten shoutbox na górze to jest fanaberia, jednak wydaje mi się, że oznaczenie postów jako przeczytane na górze jest całkiem sensowne.
Mnie tam - z całym szacunkiem oczywiście :D - nie za bardzo interesują wątki na temat Radia LUZ i ich nie czytam ;D.
Sin - 2008-03-05, 17:57
:
tam nie ma ZADNYCH watkow nt. radia Luz na dobra sprawe
Kapral - 2008-03-06, 11:17
:
Ale mi chodzi o to, że ja w ogóle tego panelu nie czytam :D .
Sin - 2008-03-06, 11:32
:
skrobiesz sobie, oj, i to jak! :twisted:
maria - 2013-07-12, 13:48
:
I like it very much thanks for sharing this information with us….:)







http://www.solitaire-champ.com/