Forum muzyczne wROCK.pl

Gry/Komputery - GUITAR HERO !!!

dzix_x - 2007-12-08, 12:29
: Temat postu: GUITAR HERO !!!


jak rozmawiac o jakiejs grze na tym forum to ta wydaje sie własnie najbardziej stosowna;]
posiadam wersje PC. moze ktos chce sie podzielic wrazeniami?
osobiscie zdziwiłem sie [pozytywnie] iż dostepne w grze są piosenki np. In Flames, Slipknot itp...a walki ze słynnymi gitarzystami przeniesionymi do świata gry [jak np Tom Morello] dostarzają dużo emocji. jeśli nikt sie nie spotkał z tą grą to po krótko napisze: gra polega na [grając na klawiaturze] rytmicznym wciskaniu odpowiednich kombinacji odpowiadających uderzeniom w struny gitary. źle wybijesz - fałsz. jeden minus całej zabawy - gitara na usb [:P] ktorej nie posiadam. drogie cholerstwo. dodatkowo w wersji PC podobno jest biała co jest wbrew mojej religii ;] a moze ma ktoś pożyczyć?są przejściówki z innych platform.
aha!zabawa zaczyna się na nowo gdy gramy z drugą osobą.
POLECAM wszystkim.
Kapral - 2007-12-08, 13:31
:
Ta....
mychalyna - 2007-12-13, 13:18
:
ej tak czytam ... fajne to musi byc :D
ogolnie nie grywam w nic.... mam takiiego siorba na komorce tylko to sobie pocinam od czasu do czasu ;p takze w tematach a propos gier to sie nie mam co wypowiadac ;p no chyba ze ktos by zalozyl temat 'mega fani simsów' :D :D :D :D
ale to takie nawet fajne, znajdzie sie to gdzies do zassania torenta jakiegos czy cos? skad to masz?
dzix_x - 2007-12-13, 14:13
:
mychalyna napisał/a:
ale to takie nawet fajne, znajdzie sie to gdzies do zassania torenta jakiegos czy cos? skad to masz?

a znalazłem przed chwila takiego:
http://afterglow.cal.pl/t..._iii_pc.torrent

pewnie potrzebne jest do tego daemon tools i jakis crack ale jak juz sciagniesz i nie bedziesz wiedziala jak uruchomic to pisz!
;]