Forum muzyczne wROCK.pl

Kluby - Przystanek

Jars - 2007-02-20, 02:36
: Temat postu: Przystanek
Kto jeździ Legnicką pewnie niedaleko bunkra widuje reklamę szkoły językowej 'metodą Callana' - koło przystanku autobusowego pl. Strzegomski jadąc w stronę Astry. Zaraz obok jest zakład Pal-Art a w środku nowy klub - Przystanek.

Byłem na jam session i przyznam, że mi się podobało. Wprawdzie moja tolerancja na bluesa spada wykładniczo wraz z upływem czasu plus każda ballada zwiększa udział sennych rodników, to klub jest bardzo fajny.

Sporo miejsca, przyjemne wnętrze, w przerwach rockowa muzyczka. Miła obsługa - barman widząc że siedzimy tuż przy wyjściu sam zorganizował stolik - było pełno i miejsca siedzące się tym samym sko?czyły. Oczywiście Behemota (żeby było lokalnie - Lost Soul) tam nie usłyszycie, ale zachęcam do odwiedzin. Piwo chyba standard (6zł przyzwoite). Jammy są raczej często - jedyny klub gdzie brzdękają w weekend, swoją drogą mocniejsze kawałki były rockowe z pazurem a solówa na perkusji przywróciła blask w oczach... wyjście sponsorował występ Birma Blue Band (profesjonalka)
jomm - 2007-04-20, 17:39
:
Dzięki za dobre słowo. Nie jestem co prawda właścicielem klubu, ale organizuje tam sobotnie blues rockowe jam session. Zapraszam w każdą sobotę. Zaczynamy około 20.00