Forum muzyczne wROCK.pl

Wykonawcy - We are FATE UNKNOWN and przyjechaliŚmy do was PKS-em.

deprim - 2007-01-10, 16:02
: Temat postu: We are FATE UNKNOWN and przyjechaliśmy do was PKS-em.


Pragnę powiadomić, że jesteśmy właśnie na etapie oddawania gotowego materiału wytwórni. Płyta zawierać będzie ponad godzinę dobrego łojenia.

Data premiery jest jeszcze nieznana, ale na stronie wytwórni (www.equilibrecords.com) są regularne aktualizacje, więc, cóż mogie rzec... obserwujcie. Poza tym można tam też posłuchać fragmentów płyty (w dziale katalog).

Fate Unknown na Myspace
Jars - 2007-01-10, 22:29
:
Brawo
d0ti - 2007-01-10, 22:38
:
<jupi> :]
extra :D mi sie jush podoba :]
deprim - 2007-01-11, 01:21
:
Jars napisał/a:
Brawo

Jaruś, co tak sucho i bez miłości dla czarnych braci? :shock: :D
Jars - 2007-01-11, 01:49
:
Bo mi się terminy ko?czą i teraz/jutro nie wejdę na żadną stronę, o wsłuchiwaniu się w kawałki nie wspomnę - mam wiele zaległości 'przesłuchaniowych' z forum oraz pozamuzycznych.
Brawo było raczej jako 'idą do przodu, dobra promocja' niż 'o fajna muza' - to już sobie sam posłucham i ocenię raczej obiektywnie, choć nie powiem - wasz koncert we Wrocławiu, a raczej jego brak już mi się zaczyna doskwierać. Brawo też dlatego, że moim zdaniem wybraliście niezłą, młodą wytwórnię choć pewnie własna promocja nie zaszkodzi. Jakby na HZ był jakiś topic albo inne wieści to dawaj.

ps. Jak materiał będzie słaby [pomijam mój gust] to żadna czarna miłość nie pomoże :>
xgrzesx - 2007-01-11, 15:39
:
Podoba mi sie, w zdecydowanej wiekszosci. Cieszy mnie to, ze kapela sie "wybija"
USAGI - 2007-01-11, 22:37
:
^__^ no a jednak rok zaczyna sie optymistycznie ;)
Poczekam az będe miała płyte i wtedy się będę nią cieszyć całymi wieczorkami ;]
Sin - 2007-01-26, 02:34
:
Co to do cholery jest to Fate Unknown???
Yaga - 2007-01-26, 12:48
:
SIN: to jest to takie zielone, co ma brodawki i sie klei...

FU: gratuluje :)