Forum muzyczne wROCK.pl

Koncerty i imprezy - XV Finał WOŚP - 14 stycznia 2007 -Koncerty Wrocław

d0ti - 2006-12-23, 04:50
: Temat postu: XV Finał WO?P - 14 stycznia 2007 -Koncerty Wrocław
13 I 2007 (sobota) - Klub Lykend

Złodzieje Głów
Dr. Blacklove
Bajzel
IMP
The Squatters


14 I 2007 (niedziela) - Klub Od Zmierzchu Do Switu

Clon
Heap of Ashes
Fate Unknown

www.wosp.org.pl
USAGI - 2006-12-23, 17:27
:
hm hm chyba dnia 14 się do Zmierzchu wybiorem ;]
?ii nareszcie sie doczekałam koncertu FU :D
Jars - 2006-12-23, 20:18
:
Jak bardzo prawdopodobny jest koncert Fate Unknown tym razem? : )
Oba koncerciki bardzo ciekawe, ale czekam na objawienia 2007 a tylko o Bajzlu nie słyszałem.
d0ti - 2006-12-23, 20:35
:
..ja bym sie wybrala tu i tu..ale znajac zycie to pewnu sie zlenie i pojde tylko w nd ;p
Cement - 2006-12-23, 21:11
:
w niedziele zmobilizuje sie i rusze dupe.
siKOra - 2006-12-24, 12:36
:
Elo:)
Koncert bedzie slaby :lol: ...Headupki nie zagraja :( ..szkoda!
..ponoc Fate Unknown tez nie zagra!
...2loud mialo zagrac i tez nie zagra!
eh...a mialo byc tak pieknie :evil:
d0ti - 2006-12-24, 13:15
:
łee :/
no coż musi nam wiec wystarczyc CLon..choc na FU baaardzo licze :D
dzix_x - 2006-12-24, 14:47
:
to moze ja zagram :twisted: [ah ta moja perfidność - przeciez wiem ze nikt tego nie chce sluchac;]]
deprim - 2006-12-24, 19:17
:
siKOra napisał/a:
Elo:)..ponoc Fate Unknown tez nie zagra!


a skad masz takie informacje?? :shock:

musisz wiedziec o 3ms, o 3m ja i bruner nie wiemy...
siKOra - 2006-12-24, 21:32
:
...bo ta lasia organizatorka mowila ze 2 kapele odpadly i wydawalo mi sie ze zostal tylko heap of ashes i clon,tak ja zrozumialem :lol: ...a jesli to jakas pomylka z tym ze niby mieliscie nie grac to sorki...fajnie ze gracie:)
bojan - 2006-12-24, 23:25
:
d0ti napisał/a:
łee :/
no coż musi nam wiec wystarczyc CLon..


czuje sie taki maly i niepotrzebny...

:twisted:
Misiek - 2007-01-01, 17:35
:
bojan napisał/a:
[quote="d0ti"]łee :/
no coż musi nam wiec wystarczyc CLon..


czuje sie taki maly i niepotrzebny...

:twisted: [/quote]

Przytulić cię? ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
buchaj - 2007-01-03, 03:46
:
Poprzytulamy się chłopaki na próbie <przytul> Jacek zagra smutny kawałek, a Yaro podegra blasta żałobnego... co Wy na to??
deprim - 2007-01-03, 10:00
:
to wy sie chlopcy przytulajcie a jazadam pytanie organizacyjne: kto jest organizatorem tej imprezy i z kim nalezy dogadywac szczegoly?
USAGI - 2007-01-03, 12:22
:
Skoro impreza ma odbyć się w Zmierzchu to najlepiej tam sie dowiadywać... Teoretycznie powinni tam wiedzieć kto u nich gra, kiedy i kto jest za to wszystko odpowiedzialny...
heh choc jak to tak wygląda to sie ne zdziwie jeżeli nic o takiej imprezie tam wiedzieć ne bedą :D
buchaj - 2007-01-03, 16:18
:
Imprezę organizuje niejaka Mrówa. Napisz priva do Bojana on ma chyba jeszcze do niej numer telefonu. To chyba jakaś dziewczyna z wolontariatu, albo pogadaj ze Zmierzchem ;-)
bojan - 2007-01-03, 16:26
:
Bojan ma telefon z którego niejaka dzwoni po klientach. Telefon, ktory jest przez Nią odbierany ma Sikora.

A stanowisko bojanowego przytulacza jest juz zajete.
Jars - 2007-01-03, 21:39
:
Nawet doszły mnie słuchy że to ja muszę być w coś zamieszany skoro nikt nic nie wie : )

Czyli teraz jest moda ogłaszania kto gra na koncercie a potem jak się zespół dowie próbuje odnaleźć organizatora żeby dograć szczegóły. Ja info o koncercie miałem od Sikory.
Podobno Headup nie zagra bo Lotnik jest za granicą ale nikt tego nie raczy sprostować więc info na razie oficjalne jest takie jak widać : )
d0ti - 2007-01-04, 00:00
:
na stronie headupu jest ze .. nie ma lotnika - nie ma koncertow - wiec na pewno nie zagraja
!
stemp - 2007-01-04, 19:31
:
d0ti napisał/a:
na stronie headupu jest ze .. nie ma lotnika - nie ma koncertow - wiec na pewno nie zagraja
!


Lotnik jest!
...tyle ze w Reading :D
d0ti - 2007-01-04, 19:59
:
no no !! Ty nie bądż taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie ;p
siKOra - 2007-01-05, 21:18
:
...a mialo byc tak pieknie!!!!

koncert odwolany

tzn.przeniesiony do EXODUSA...
...CLoN rezygnuje i prawdopodobnie pierwszy koncert w nowym skladzie zagra w lutym w klubie madness

pozdro dla Jurka Owsiaka
:lol: :lol: :lol: :lol:
d0ti - 2007-01-05, 21:50
:
a co w takim razie z HOA i FU ?
bu :/ a mialo byc taak fajnie , bu
Jars - 2007-01-05, 22:07
:
A nie mówiłem, że Fate Unknown dostał globalnego bana od Zaświatów na teren Wrocław : )

Edit: mowa tylko o Clon/Headup więc nie wiem ostatecznie kto gra ale wiemy już gdzie a w Exodusie to najmniejsza scena pod sło?cem : )
USAGI - 2007-01-06, 18:23
:
gezz ten rok zaczyna sie wyjątkowo beznadziejnie... :/

a juz sie cieszyłam ,ze pierwszy raz na koncert FU sie wybiore >_<
Dale Cooper - 2007-01-07, 14:59
:
HoA rowniez rezygnuje.

Z powodu machinacji organizator(ów)ki? bleee
Jars - 2007-01-07, 15:37
:
A możecie napisać coś więcej? Bardzo mi się nie podoba takie traktowanie zespołów, zamiany, kombinacje i wszystko pod przykrywką orkiestry - co to wogóle za organizacja? Zespoły same nie wiedzą, że grają. Z chęcią napiszę o tym koncercie newsa na wrocku...

Napiszcie do mnie na priv.
d0ti - 2007-01-09, 00:58
:
a ktos idzie do łykendu w sb ?
bo ja bym się wybrała, ale nie mam z kim :/
buchaj - 2007-01-09, 21:16
:
Nikt z organizatorów nie dzwonił. Graliśmy raz koncert w Exodusie... tzn. nasz pierwszy. Ten klub nie nadaje się do takich przedsięwzięć. Nikt nas o niczym nie poinformował. Niestety nie zagramy dla Was choć byśmy chcieli;-/
Dale Cooper - 2007-01-09, 23:03
:
Michal to nie bylo dokladnie tak ;-)

Jars zaraz wysle Ci PMa.
buchaj - 2007-01-09, 23:23
:
To sorry za wprowadzanie ludzi w błąd. Gadałem z Yarem parę dni temu... ale never mind.
Cement - 2007-01-10, 00:26
:
co do WO?P'u jutro jest koncert Huntera w WZ. o 19 idzie ktoś? wstęp od 7zł dasz wiecej do puchy to git.
buchaj - 2007-01-10, 12:38
:
To ten zespół jeszcze istnieje ;->
Kura - 2007-01-10, 13:27
:
Hehe no faktycznie po hunter fest to troszkę stracili popularność:P ale chyba zahaczę dziś o WZ:)
xgrzesx - 2007-01-10, 23:25
:
a co zrobili na hunterfest?
Kura - 2007-01-11, 00:59
:
Chodzi o sprawy organizacyjne wiele osób zwróciło bilety bo nie zagrały zapowiadane zespoły np.: opeth czy children of bodom i głównie o to się full ludzi wkurzyło a że byli organizatorami to im sie dostało... Byłem teraz w WZ i musze przyznać że koncert był średni. Moim zdaniem z hunterem różnie bywa czasem maja dobre koncerty a czasem po prostu średnie :P
Kapral - 2007-01-11, 01:11
:
Kumpel mi kiedyś powiedział, że grali razem z Behemotem i na występ pożyczyli sobie od nich te nagolenniki z kolcami, na które ponabijali banany. W czasie koncertu rzucali tymi bananami w publikę.
Jars - 2007-01-14, 14:36
:
Koncert w ?ykendzie.

W sumie wreszcie coś fajnego - kapel które słyszałem dawno albo których nie znam.

Pierwsze 2 mnie ominęły - z ranka do klubów nie chodzę.

IMP - nie no panowie, to nie jest zespół, który grał w String Core Family a wiosną 2003 'pokonał' Corrode w finale przeglądu w Rockerze. Jeszcze niedawno w Madnesie zagrali porządny, mocny set. A tutaj mail do wrocka żeby usunąć stare mp3, DJ w składzie i... na koncercie prawie same nowe kawałki, ktore przypominają mi ....hmmm.. Linkin Park. Gdzie ta ekspresja wokalisty, który niemal zawału na scenie dostawał, gdzie mocne core'owy riffy? Elektronika, scratche, efekty wokalu jak najbardziej w porządku, ale ja chcę stare kawałki! Całość brzmiała przyzwoicie, nowy basista (brzmienie nieco w stylu Kornowym), bujało, dzieciaki skakały, można tego posłuchać, ale droga którą wybrał zespół mi nieodpowiada. Być może sam koncert był lajtowy (inne kapele - ska/punk) ale życzę IMPowi więcej czadu, mniej smęcenia. I nawet kawałek HH jest in plus - czemu nie - ale nie taki przeciętny...

Złodzieje Głów - no wreszcie jakieś porządne ska w mieście, sporo energii, punki na scenie włączyły łokcie, dublowanie wokalu (pan + pani) nienajgorsze, niezła perkusja (wreszcie dynamicznie - ile można smęcić w ska, to jest wesoła muza). Zespół nie powalił, ale z puzonem, saksofonem i równym poziomem zaskarbił sobie moją przychylność człowieka który do odtwarzacza mp3 nie wgrałby kawałków w stylu ska : )

Bajzel - no jak dla mnie to rewelacja. Niekoniecznie muzyczna, ale wreszcie coś świeżego. Wprawdzie po którymś kawałku miałem wrażenie, że Bajzel (1 osoba) gra w kółko to samo - wszystko oprócz gitarki i wokalu leci z automatu. Pora była raczej późna, ale tłumy stały i.. się bawiły przy człowieku-orkiestrze : ) Fajne patenty, trochę hałasu, pasujący do wszystkiecgo nieco chaotyczny wokal no i mnóstwo ekspresji. Przy tym człowieku IMP po rostu wymięka, mimo że lubię core.

Teraz sam nie wiem, czy iść na urodziny Madnessu na IMP... Musi się w mieście pojawić porządny zespół core'owy bo mi mało : ) Pozostałym gratuluję!
d0ti - 2007-01-14, 20:28
:
..ja się również ofc spóźniłam.... coz imp znałam dawno..i mi się wtedy podobał bardziej (mimo iz i tak najmniej z całego scf) teraz takie to strasznie łagogde..tylko dwa ost songi takie oki jak 4me

złodzieji głów wspominam z czaasów koncertu w samym życiu - ta sama emergia co przed laty :]

Pan Bajzel - ciekawe to było, takie milutkie do tancowania w sam raz:]
Jars - 2007-01-15, 17:38
:
Ups, ekipa IMP natknęła się na posta - ale to dobrze, znaczy że forum działa. Chyba, że to Sikora doniósł :>

Dostałem oficjalne info że to jednak wypadek przy pracy i IMP szykuje się do nagrania materiału (jak będzie dobrze wpleciona elektronika jak na koncercie to bardzo dobrze) stąd zniknięcie mp3jek, a w Madnessie mają pokazać na co ich naprawdę stać.

Dajcie czadu, bo potraficie : ) Pozdrawiam!
deprim - 2007-01-15, 21:38
:
Jars napisał/a:
A możecie napisać coś więcej? Bardzo mi się nie podoba takie traktowanie zespołów, zamiany, kombinacje i wszystko pod przykrywką orkiestry - co to wogóle za organizacja? Zespoły same nie wiedzą, że grają. Z chęcią napiszę o tym koncercie newsa na wrocku...

Napiszcie do mnie na priv.


ja jestem ogolnie mocno zaskoczony sposobem w jaki to wszystko sie odbylo. na liste grajacych w od zmierzchu zostalismy wpisani 'zaocznie' i gdybym nie bywal na tym forum, nawet bysmy nie wiedzieli, ze gramy. potem otrzymywalem tylko pogloski o tym i o tamtym i do ostatniej chwili nie mialem pojecia o co chodzi. ogolnie bardzo chcielismy zagrac ale od zmierzchu sie wycofalo pare dni przed koncertem a prpozycji grania w exodusie nie chcielismy przyjac ze wzgledu na warunki grania, podobnie jak clon. zreszta do organizatorki nie mozna sie bylo dodzwonic zeby ja o tym powiadomic, ale to juz tak bywa. dla mnie byla to mega amatorska historia i nie rozumiem jej.