Forum muzyczne wROCK.pl

Sprzęt - Cort czy Stagg?

qrak - 2006-10-01, 22:04
: Temat postu: Cort czy Stagg?
Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś basa w okolicach 6-7 stówek i wychodzi że kupię wiosełko którejś z tych firm.Która lepsza :?:
Jars - 2006-10-01, 22:24
:
Nie znam się na basach oraz wymioenionych firmach ale podaejrzewam że w tej rozpiętości cenowej to najważniejszy będzie konkretny model - czyli solidnie potestować i wybrać na podstawie kilku parametrów, na które zwracasz uwagę. Pytanie też czy chcesz nową czy używaną - chyba lepiej kupić używaną w dobrym stanie (i znów własne 'testy') nieco lepszą gitarkę niż nowy shitex : )

No a jeśli się nie znasz to lepiej kogoś poproś żeby z tobą oceniał, odradzam kupować 'na opinię' - w tym przedziale cenowym : )
Yaga - 2006-10-02, 21:26
:
Musisz usiasc, pograc i dopiero wtedy wybrac. Jest mnostwo nieznanych firm, ktorerobia calkiem niezle gitary w przystepnych cenach. Moja rada- nie kupuj nowki. Czasami za niska cene udaje sie kupic prawdziwa perelke, bo sprzedajacy jest ignoranckim noobem, badz na gwalt potrzebuje kasy... :)
FurioSan - 2006-10-02, 22:47
:
ja bym uderzal w corta - tylko nie wiem czy uda ci sie w tych pieniadzach takiego z prawdziwego drewna wyrwac ...

moze lepiej poszukac jakiegos wiosla lutniczego na alegrze?
Maillite - 2013-12-21, 15:31
:
A jaka kostka do gitary będzie najlepsza do gry na Corcie?