Forum muzyczne wROCK.pl

Ciekawe strony - Nowy portal dla Wrocławian

martyna - 2011-01-07, 03:04
: Temat postu: Nowy portal dla Wrocławian
Hej! :)

Niedawno ruszyła wrocławska wersja portalu dood.pl

Dood.pl - to serwis, który umożliwia wymianę opinii o mieście. Łączy w sobie funkcję wyszukiwarki z serwisem społecznościowym. Jego celem jest stworzenie jak najbogatszej bazy wrocławskich miejsc (sklepów, restauracji, firm świadczących usługi, itp.) opatrzonych opiniami użytkowników. Znajdziesz tu również informację o aktualnych wydarzeniach.
Recenzje są o tyle wiarygodne, że tworzone nie przez właścicieli firm, czy lokali, a przez samych mieszkańców miasta - ludzi, którzy szukają we Wrocławiu tego, co najlepsze.

dood.pl/wroclaw/ - tu znajdziecie więcej wiadomości

Wypowiedzcie się proszę - co sądzicie o portalu? Czy uważacie znajdujące się tam opinie za przydatne? Projekt jest dość świeży, pewnie ma parę niedociągnięć - zależy nam na poznaniu Waszego zdania, żebyśmy mogli wyłapać, co jest nie tak i to poprawić :) .

Pozdrawiam serdecznie!
Martyna :)
Beataaa - 2011-05-05, 11:22
:
Weszłam i wydaje mi się, że pomysł jest świetny.
Brakowało czegoś, co prosto zbierałoby różniste nowości z naszego miasta, a już szczególnie czegoś, co pozwalałoby informować innych o tym, co się samemu gdzieś usłyszało lub przeczytało. Teraz już wiem, gdzie będę mogła dzielić się nadchodzącymi wydarzeniami, które są według mnie interesujące. Kto wie... może znajdę też kompanów, żeby się gdzieś wybrać ;P

Naprawdę, fajna strona.
Głupio, że tylko ja wyraziłam opinię na temat Dood.pl, ale przecież najtrudniejsza jest pierwsza odpowiedź, więc może teraz ktoś inny napisze ;)
Kapral - 2011-05-05, 16:58
:
Strasznie czerstwy ten portal, nie wchodźcie tam, nic się znaleźć nie da, opinii mało, a jak już są to zwykle sponsorowane. Dno + metr mułu, nigdy nie sądziłem, że dojdzie do tego, że w internecie będzie powstawać takie badziewie.
akunnia - 2015-07-07, 07:37
:
Zapowiada się interesująco!
hatterx - 2016-10-17, 08:41
:
Cześć,
jeżeli szukacie rzetelnego portalu na temat Wrocławia i całego województwa to polecam dolnoslaskie24h.pl. Na stronie wiele ciekawych artykułów, nie tylko poruszających tematy regionalne. Koniecznie odwiedźcie tą stronę i zapoznajcie się z kontentem.