Forum muzyczne wROCK.pl

Sklepy muzyczne - Sklep sklepem ale gdzie najlepsi fachowcy : )

Jars - 2006-04-07, 00:08
: Temat postu: Sklep sklepem ale gdzie najlepsi fachowcy : )
Jak ktoś ma doświadczenie w którymś z wrocławskich sklepów (jakoś wykonania/cena usługi/odradzanie) to tutaj zapraszam - ogólnie nie spotkałem się, żeby któryś z wrocławskich sklepów miał złą opinię - na ?okietka podobno są nieźli specjaliści (2 lata temu szlifowanie gitarki nienaganne), na Dworcowej zawsze mili, komis na Podwalu nieco śmieszny klimacik, ale wiedzą, co robią : )
No a chyba Piłsudskiego (Riff) i Traugutta (Ragtime) mają niezły sprzęcik, ale do tanich nie należą.[/img]
dzix_x - 2006-04-07, 01:53
:
www.muzyczny.pl - kiedys tam kupowałem pare rzeczy. mozna trafić na ciekawe promocje....np.mają stopery do uszow za 1zł ;P
FurioSan - 2006-04-07, 01:54
:
dzix_x napisał/a:
www.muzyczny.pl - kiedys tam kupowałem pare rzeczy. mozna trafić na ciekawe promocje....np.mają stopery do uszow za 1zł ;P


yo, to jak tam bedziesz kup mi kilka setow - ja mam daleko a wole wkurwiac sasiadow bez narazania mojego sluchu :P
dzix_x - 2006-04-07, 16:26
:
ok. jaki chcesz kolor? moze złoty aby podczas wyjmowania uniknanc niemiłych niespodzianek?;]
FurioSan - 2006-04-10, 00:12
:
dzix_x napisał/a:
ok. jaki chcesz kolor? moze złoty aby podczas wyjmowania uniknanc niemiłych niespodzianek?;]


lol

jakibadz :P
Goœć - 2006-04-11, 22:10
:
Jeśli chodzi o fachowców to moge polecić Andrzeja Góralskiego z ?okietka. Bardzo dobry specjalista od gitar i piecy. Jeżeli chodzi o Ostrowskiego to ostrzegam by uważać na pana Gienia który trudni sie naprawą piecy. Słyszałem o trzech przypadkach kiedy ludzie wyzywali na jego usługi. Jeżeli chodzi o dworcową to w sumie spoko nigdy jakoś sie na nich nie zawiodłem. Podobno mają kontrakt z Kameckim na naprawe gitar więc tutaj wypadają nieźle. Aha and "I base my professional opinion on absolutely nothing " :)
Zdroofka
Matkorn - 2006-04-12, 17:36
:
na Dworcowej jest dobra obsługa i znają się na sprzęcie, jak kupiłem nowe struny to mi
nawet menzurę za free ustawili :P
buchaj - 2006-04-24, 14:32
:
No oczywiście, że Dworcowa... już niedługo zbudują tam ołtarzyk Yara, gdzie będzie można składać ofiary, przynosić kwiatki, a laski stringi... ;-)
FurioSan - 2006-04-24, 14:46
:
Matkorn napisał/a:
na Dworcowej jest dobra obsługa i znają się na sprzęcie, jak kupiłem nowe struny to mi
nawet menzurę za free ustawili :P



no to milo z ich strony ze poswiecili CI tye czasu :> ( 10-15 minut :P )

ja osobiscie sam lubie sobie setupowac wioslo :> zadna filozofia :D
Matkorn - 2006-04-24, 20:29
:
FurioSan napisał/a:
[quote="Matkorn"]na Dworcowej jest dobra obsługa i znają się na sprzęcie, jak kupiłem nowe struny to mi
nawet menzurę za free ustawili :P



no to milo z ich strony ze poswiecili CI tye czasu :> ( 10-15 minut :P )

ja osobiscie sam lubie sobie setupowac wioslo :> zadna filozofia :D [/quote]
nie, oni je wzieli na dwa dni :/ mogli to zrobić od razu...
FurioSan - 2006-04-24, 20:53
:
przychodzisz do mnie z piwem i wioslem i Ci to od reki robie ... chyba ze masz na calowe imbusy gdzies cos ... wtedy szycie sie zaczyna :P
nikt - 2006-04-24, 20:54
:
niemogli

idz kiedys i popros filipa nich ci pokaze ile gitar czeka w magazynku na taka glupia regulacje albo zeby zmienic same struny.l

Zaświaty: błąd "nie mogli" zamierzony? :)
Matkorn - 2006-04-24, 23:16
:
FurioSan napisał/a:
przychodzisz do mnie z piwem i wioslem i Ci to od reki robie ... chyba ze masz na calowe imbusy gdzies cos ... wtedy szycie sie zaczyna :P

jak bede potrzebowal to wpadne 8)
FurioSan - 2006-04-25, 00:28
:
Matkorn napisał/a:
[quote="FurioSan"]przychodzisz do mnie z piwem i wioslem i Ci to od reki robie ... chyba ze masz na calowe imbusy gdzies cos ... wtedy szycie sie zaczyna :P

jak bede potrzebowal to wpadne 8) [/quote]

np
LoCO - 2006-04-28, 20:05
:
osobiście stołuje sie w Ragtime - obsługa całkiem niezła, przy zakupie gitary struny (to chyba normalne :p ) i menzura gratis, przy kupnie przystawki wymiana za darmo. ogólnie nie narzekam choć ceny mogli by mieć czasem niższe :D
Matkorn - 2006-04-29, 12:12
:
właśnie ceny :]
Yaro - 2006-05-17, 01:13
:
Prawda jest taka, że we Wrocławiu nie ma ani jednego dobrze zaopatrzonego sklepu muzycznego jeśli chodzi o sprzęt perkusyjny. O obsłudze nie wspominając- poprostu nie orientuje się ona na rynku instrumentów perkusyjnych. Nietrudno jest doradzić komuś zakup jakiejś rzeczy za 500zł, trudniej już jest znaleść ta?szą alternatywe. Co jest oczywiście możliwe, jednak trzeba poświęcić troche uwagi temu co się pojawiło w ostatnich latach na polskim rynku. (A po wejściu do uni pojawiło się naprawde sporo, a w dodatku potaniało).
FurioSan - 2006-05-17, 20:28
:
Yaro napisał/a:
Nietrudno jest doradzić komuś zakup jakiejś rzeczy za 500zł, trudniej już jest znaleść ta?szą alternatywe.


Tansza? Rozmawiamy o .... kostkach deptakach?
Yaro - 2006-05-19, 12:30
:
FurioSan napisał/a:
[quote="Yaro"]Nietrudno jest doradzić komuś zakup jakiejś rzeczy za 500zł, trudniej już jest znaleść ta?szą alternatywe.


Tansza? Rozmawiamy o .... kostkach deptakach?[/quote]

:?:
nikt - 2006-05-19, 14:18
:
przeciez pisal ze o perkusjach

haha a kolega chyba o efektach podlogowych zaczal :/
buchaj - 2006-05-19, 14:29
:
Nie czepiać się Yara... bo on potrafi zaje... pałką między oczy, aż mózg ustami wypływa!!!
siKOra - 2006-05-24, 13:37
:
:lol: Siema :lol:
Jesli chodzi o sklepy to tylko Dworcowa(to moje zdanie :twisted: )zostawilem tam juz ok 3 tys. i jestem happy :lol: ...znaja sie jebani na rzeczy :twisted: :lol: no i ceny tez maja niskie w porownaniu do "Ragtime"i "Riff"!
Ostatnio chcialem kupic przystawke i poszedlem ogladnac do "Ragtime" i pytam sie o rozne przystawki a koles na to"tak ,tak ta tez nadaje sie do tagiego grania"o jakie modele bym sie nie zapytal to on odpowiadal tak tak ta jest oki:)...znawca:P!!!
Co innego na Dworcowej zapytali sie jakie brzmienie chce osiagnac itp...i nie chodze tam dlatego ze Clon ma tam dosc spore zniżki heheh ale to fachowcy:)...
Do "Riff'u" chodze tylko po kostki hihihh...bo maja trojwymiarowe obrazki z czachami :lol: :twisted:
Do "Podwale komis"i do "Ton" chodze tylko cos sprzedac

Natomiast ludziska UWAZAJCIE na firme UNISON z ul.Nyskiej ...FUCK UNISON!!!

...to tyle:)
ps.POLECAM "MUSICK STORE" w Kaliszu:) :lol:
xgrzesx - 2006-05-24, 14:16
:
SIKORA napisał/a:
i nie chodze tam dlatego ze Clon ma tam dosc spore zniżki heheh ale to fachowcy:)...


dobra dobra :lol:
Rafik - 2006-05-24, 19:15
:
Cytat:
Ostatnio chcialem kupic przystawke i poszedlem ogladnac do "Ragtime" i pytam sie o rozne przystawki a koles na to"tak ,tak ta tez nadaje sie do tagiego grania"o jakie modele bym sie nie zapytal to on odpowiadal tak tak ta jest oki:)...znawca:P!!!


Co jak co ale pewnie ten koleś to Pająk z Esqariala[/quote]
ada - 2006-06-14, 14:13
:
www.musiccenter.pl w ?odzi są świetni fachowcy
Rafik - 2006-06-14, 21:19
:
Tu trzeba przyznać że cenowo ten sklep nawet nieźle wypada :)
Pstry - 2006-11-26, 15:54
:
a ja sie wam dziwie wszystkim, ze kupujecie sprzet we wroclawskich sklepach. Ostatni raz kupilem cos w sklepie hmmm ze 3 lata temu :) Wszystko jade przez neta, wzmacniacze, kolumny, struny, gitary, pickupy wszystko! :)
nikt - 2006-11-26, 16:25
:
roznicy mi to nie robi bo moge kupic przez neta a odebrac w sklepie bo tak to sie zdaza ze sklepy wystawiaja na allegro swoje aukcje po nizszych cenach niz na stanie maja w sklepie wystawione

w salonach muzycznych kupuje tylko piorka,struny i kosmetyki do gitar

wszystko inne sciagam zza wielkiej wody
Pstry - 2006-11-26, 17:32
:
nikt napisał/a:
roznicy mi to nie robi bo moge kupic przez neta a odebrac w sklepie bo tak to sie zdaza ze sklepy wystawiaja na allegro swoje aukcje po nizszych cenach niz na stanie maja w sklepie wystawione

w salonach muzycznych kupuje tylko piorka,struny i kosmetyki do gitar

wszystko inne sciagam zza wielkiej wody



no ja robie dokladnie tak samo