Forum muzyczne wROCK.pl

Sin City (bylo: Radio Luz) - Ostatnie SinCity

Sin - 2009-06-07, 12:41
: Temat postu: Ostatnie SinCity
Ci z Was, ktorzy sluchali SinCity od jakiegos czasu juz, wiedza, ze mialam male problemy z naszym szefem programowym z powodu nieprogramowych tresci emitowanych w SinCity.
Z wielkim zalem musze powiedziec, ze niestety moja przygoda z AR Luz dobiegla konca.
Od przyszlego wtorku (w ten jeszcze bedzie audycja) program pozostaje, ale pod inna nazwa i z innym prowadzacym.
Tym z Was, ktorzy wytrzymali tyle ze mna - dziekuje bardzo.

Sin
dzix_x - 2009-06-07, 13:04
:
motherfuckers....
Jars - 2009-06-07, 15:41
:
Ale komercha, ja pierniczę. Na pewno nic się nie da zrobić? Przecież to było zabawne, sami sztywniacy w tym radiu, poprawność polityczna, granie pod publiczkę.

A wkurzyłem się - drogi szefu programowy, cmoknij się soczyście w zadek jak taka boidupa i niewiniątko z ciebie, byle nabić kabze kapuchą. *****************
USAGI - 2009-06-07, 23:25
:
erm... Nic dodać, nic ująć jak tylko za jajka powiesić.
Ja tam ne widziałam (lub raczej słyszałam) żadnych spaczonych i niepoprawnych treści w audycji owej...
Wszystkiemu winien pewnie ten pies w studio w ostatniej audycji p;
Kuźwa, to może spalimy kukłę przed budynkiem czy coś?
Strajk głodowy :< ?
d0ti - 2009-06-08, 09:15
:
.. przepraszam bardzo.. ale żadne radio nie może sobie pozwolić na zrezygnowanie z audycji z tak wspaniałą prowadzącą !!! Tydzień, dwa i zobaczą że drugiej takiej Sin nie znajdą !!! :D :D:D:D bo i ponieważ są jeszcze na tej ziemi ludzie niezastąpieni!!! .
Sin - 2009-06-08, 23:09
:
jestescie kochani :->
rozmawialam z szefostwem i na razie dil jest taki, ze jesli nowi prowadzacy sie nie sprawdza (muza ma w sumie zostac, bo sluchalnosc jest calkiem mila), to zastanowia sie :roll:
USAGI - 2009-06-09, 00:26
:
Nooo to jeszcze ne wszystko stracone :D
Nawet jak i miesiąc lub dwa czekać trzeba będzie, to wartym czekanie być będzie :D
rule - 2009-06-09, 11:20
:
Tia, już widzę ten dil, bo z tego co słyszałem, to sam szefuńcio programowy ma poprowadzić ten program. A już widzę jak sam się z anteny zdejmie...
Obawiam się, że zbyt szybko nie usłyszymy Sin.
No żesz kur... jak tak można rozpierdzielić jedną decyzją taką audycję, jajebie
stemp - 2009-06-09, 12:18
:
rule napisał/a:
Tia, już widzę ten dil, bo z tego co słyszałem, to sam szefuńcio programowy ma poprowadzić ten program. A już widzę jak sam się z anteny zdejmie...
Obawiam się, że zbyt szybko nie usłyszymy Sin.
No żesz kur... jak tak można rozpierdzielić jedną decyzją taką audycję, jajebie


co to za klakier??
zarejestrowal(a) sie specjalnie by wyrazic swa opinie tylko w tym jednym temacie?
zenada, ktos tu chyba sztucznie podkreca atmosfere...
Jars - 2009-06-10, 16:19
:
LOL, może to Księżar się zarejestrował : ) Skandale to jest to co Sin City lubi najbardziej, więc jeśli to jest klakier, to mamy kolejny temat! Dzwonię do TVN24. A serio to - nie możecie współprowadzić? Audycje prowadzone przez 2 osoby wypadają nieźle, jak się oczywiście dogadują : )
Sin - 2009-06-10, 16:48
:
Zobaczymy jak im pojdzie we wtorek :roll:
Yaga - 2009-06-13, 14:31
:
na pewno bedzie swietnie! W koncu ta straszna prowadzaca odejdzie! Nie moglam tego sluchac! Normalnie, makabra. Muza straszna, zarty na poziomie podstawowki, nie leciala ani Doda, ani Lady Gaga ani zaden house i w ogole... W kocnu ktos poszedl po rozum do glowy!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Sin - 2009-06-13, 16:50
:
jesli mi sie uda kiedys jeszcze poprowadzic to puszcze Dode z dedykacja dla Agaty Wajnszok znanej jako Jaga... teraz mam CEL! :D
jak to Mezo mądrze śpiewa: teraz zyje tylko zemsta jak monte kristo :twisted:
Yaga - 2009-06-14, 22:11
:
Jak mogłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????

Ej, nie, ja wole Mroza 'być z Tobą to jest prestiż'. Kupie swojemu husband to be taką koszulke ^^
Sin - 2009-06-15, 01:06
:
tylko po co???
:-P