Forum muzyczne wROCK.pl

Gry/Komputery - Monitor 21" rok gwarancji za 250 zł LCD

Jars - 2008-09-18, 18:31
: Temat postu: Monitor 21" rok gwarancji za 250 zł LCD
http://allegro.pl/item440...roclaw_f_v.html

Poleasingowe, rok gwarancji, sprawne, odbiór osobisty we Wrocławiu - za 250
zł monitor LCD do komputera - czy to aby nie jakaś ściema (tzn kiepski monitor) bo mam ochotę kupić : ) + daję znać
dzix_x - 2008-09-18, 23:32
:
oprócz tragicznego czasu reakcji wygląda ok. parametry w normie...no chyba ze ten kontrast to dynamiczny a rzeczywisty ma jeszcze słabszy...wtedy bym sie zastanowił.
ja bym nie kupił przez te 8ms reakcji. ale to dlatego że licze na wysoką jakość w grach.
Kapral - 2008-09-19, 17:43
:
Znajomy mnie prosił, żebym do nich zaszedł, bo chce kupić monitor, jutro albo w przyszłym tygodniu do nich podejdę, zerknę okiem i Wam napiszę.
Generalnie z góry mam do nich rezerwę, bo z praktyki na serwisie ksero wiem, co to znaczy 'sprzęt poleasingowy'. Często są to totalnie zajechane graty, które ktoś odkupił za bezcen i mówi się, że to poleasingowe, żeby klient myślał, że nie przepracowały tyle ile przepracowały i w takich warunkach, w jakich przepracowały :)
No ale zobaczymy.
bolo - 2008-09-20, 13:23
:
byłem w tej hurtowni za tę cenę dostaniesz monitor pęknięty na pół. Z aukcji:
Cytat:
Monitory nie są nowe. Monitory mogą posiadać wyraźne ślady użytkowania jak: duże rysy, przetarcia, cienie, linie, obejmujące 1-9% ekranu.
Są to monitory powystawowe sprowadzane ze stanów bodajże
Jars - 2008-09-20, 13:32
:
No nie wiem z tym czasem reakcji to gram na laptopie w FPSy i mi czas reakcji 3 razy większy nie przeszkadza : ) Też się tam przejdę, rok gwarancji swoje zrobi albo za 3 miechy za tą samą kasę odsprzedam. Są też 22 i 24 cale (700 zł za sprzęcior wart 2k) : )
dzix_x - 2008-09-20, 16:08
:
Jars napisał/a:
Są też 22 i 24 cale (700 zł za sprzęcior wart 2k) : )

no ale po co tobie takie.wziałeś sie za profesjonalną grafike komputerową? bo ja w sumie kupiłem nowe 22" za 800zł i jestem w pełni zadowolony. no chyba ze nie masz TV z HD i chcesz zeby monitor tobie za to robił;]