Forum muzyczne wROCK.pl

Archiwum - Salka Playground: 1 niezadowolony przez 1,5 roku.

kuli0z - 2008-02-05, 14:54
: Temat postu: Uwaga na ściemniaczy!!!
Sala Playground to bardzo fajne miejsce do pogrywania, ale uczulam na kolesi, którzy obsługuja ten obiekt. Terimn ustalony z jednym z obsługujących został przesunięty bez powadomienia mnie. Wytłumaczenie było takie, że nie odbierałem telefonu, więc nagrał się mi na poczte. Tak wygląda odwoływanie terminu próby. Więc jeśli chcecie byc wyrolowani to zapraszam do sali PLAYGROUND, ale nie moge zapewnić, że nie spotkacie tam kogoś kto odbywa próbę w tym samym terminie co wy. Sala nie jest tania bo kosztuje 20 zł za 1h + 5 zł za talerze. Aha jeszcze jedno, o pięknych sanitariatach, o których jest napisane w opisie - załatwianie potrzeb fizjologicznych odbywa się przed budynkiem. Więc historia PLAYGROUNDU jako miejsca na próby jest zmyslona. Pozdro dla Kolo, który mnie wykręcił.
Jars - 2008-02-05, 16:18
:
Dobre wyrolowanie, umówienie 2 zespołów na 1 godzinę i eksternistyczny kibel to standard wynajmowanych salek, poza swoją własną zawsze się tak działo, tradycja musi być : )
Peet - 2008-04-23, 08:17
: Temat postu: Re: Uwaga na ściemniaczy!!!
"Terimn ustalony z jednym z obsługujących został przesunięty bez powadomienia mnie. Wytłumaczenie było takie, że nie odbierałem telefonu, więc nagrał się mi na poczte"

Skoro nagralem sie na poczte to znaczy ze pinformowany zostales droggi kolego. Niestety nie mialem innego wyjscia. Zarzucanie nam nieprofesjonalizmu jest nie w porzadku. Choc nie z naszej winy chcielismy wam to jakos wynagrodzic ale bez skutku... Lepiej sie obrazic i oczerniac na formu....
A co do sanitariatu to dziala i jest sprawny i czysty ale ale lepiej sam wpadnij i zobacz :P
Peet - 2008-04-23, 08:20
:
Jars napisał/a:
Dobre wyrolowanie, umówienie 2 zespołów na 1 godzinę i eksternistyczny kibel to standard wynajmowanych salek, poza swoją własną zawsze się tak działo, tradycja musi być : )


I jeszcze drogi Jarsie. Przyjdz, zobacz, i ocen SAM i nie sugeruj sie jedna opinia pana Goscia....
Od prawie 1,5 roku dzialalnosci wszyscy sa zadowoleni i nie narzekaja ale zawsze sie ktos znajdzie...